Valmierā būs iespējas privātmājas pieslēgt centralizētajai siltumapgādei

Valmierā būs iespējas privātmājas pieslēgt centralizētajai siltumapgādei

Valmieras novada pašvaldība aicina Lucas, Palejas un Dīvaliņa ielas (skatīt kartē) privātmāju īpašniekus apsvērt nepieciešamību nākotnē pieslēgt savus namus centralizētās siltumapgādes tīklam.

Šāda iespēja radusies, Valmieras novada kapitālsabiedrībai SIA “Valmieras ūdens” gatavojoties centralizētās siltumapgādes tīkla paplašināšanai Valmierā. Jaunās siltumtrases būvprojekta izstrādes stadijā ir iespēja ieplānot pieslēgumus jauniem pakalpojuma lietotājiem.

Aicinām īpašniekus, kuru privātmājas atrodas Lucas ielā posmā no Tērbatas ielas līdz Palejas ielai, Palejas ielā posmā no Lucas ielas līdz Dīvaliņa ielai un Dīvaliņa ielā posmā no Palejas ielas līdz Tērbatas ielai, paziņot SIA “Valmieras ūdens” Siltumtīklu daļai par vēlmi pieslēgt savus namus centralizētās siltumapgādes tīklam, zvanot uz tālruni 26404220 līdz šī gada 3. februārim.