Valmierā aizvadīts Latvijas komandu čempionāts galda hokejā 2024

Galda hokejs Valmierā

Sestdien, 3. februārī, Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā notika Latvijas komandu čempionāts galda hokejā. Tajā piedalījās 21 komanda, tostarp 7 amatieru komandas. Valmieras novadu pārstāvēja 8 komandas, gan mūsu novada vecākais klubs Valmieras KŽDC, gan starptautiskus panākumus guvušie klubi – Burtnieku Jauniešu centrs un Valmieras Jaunatnes centrs (VJC) “Vinda”, gan arī iesācēji – divas Kocēnu pamatskolas komandas.

Visu komandu kopējā konkurencē uzvaru guva rīdzinieki – BJC Laimīte 1 komanda, kuriem izdevās aizstāvēt pērna gada čempionu titulu, aiz sevis otrajā un trešajā vietā atstājot divas Inčukalna komandas – Inčukalna GHK 1 un Inčukalna GHK 2.

Starp Valmieras novada komandām labāko sniegumu uzrādīja VJC “Vinda” junioru komanda, kuriem junioru konkurencē godalgotā 3. vieta, bet kopējā konkurencē augstā 6. vieta. Komandas sastāvā startēja: Regnārs Vazoliņš, Edgars Putniņš, Jānis Miķelis Bitmanis, Fredijs Platons un Danilo Baumanis.

Amatieru komandu konkurencē labākais sniegums – 1. vieta apvienotajai VJC “Vinda” / Burtnieku JC junioru komandai. Tās sastāvā startēja: Ģirts Vazoliņš, Roberts Purmalis, Lāsma Bezdelīga un Artūrs Verbičs.

Valmieras novada komandu rezultāti:

  • 6. vieta – VJC “Vinda” juniori (3. vieta Junioru klasē);
  • 7. vieta – Burtnieku JC;
  • 11. vieta – Burtnieku JC juniori 1;
  • 14. vieta – VJC “Vinda” / Burtnieku JC juniori (1. vieta Amatieru grupā);
  • 15. vieta – Valmieras KŽDC / GHK Altona;
  • 19. vieta – Burtnieku JC juniori 2;
  • 20. vieta – Kocēnu pamatskola 1;
  • 21. vieta – Kocēnu pamatskola 2.

Ar visiem Latvijas komandu čempionāta rezultātiem var iepazīties Latvijas Galda hokeja federācijas mājaslapā: www.galdahokejs.lv

Informācija: Galda hokejs Valmierā