Valmierā aizvadīta jauno hokejistu tikšanās ar hokeja leģendām Hariju Vītoliņu un Lauri Dārziņu

Hokejistu tikšanās ar Hariju Vītoliņu un Lauri Dārziņu

Sadarbojoties Valmieras Sporta skolai un jauno hokejistu vecākiem no biedrības “Vidzemes Hokejam”, 17. martā Valmierā norisinājās iedvesmojoša tikšanās ar Latvijas hokeja leģendām – Latvijas hokeja izlases galveno treneri Hariju Vītoliņu un viņa asistentu Lauri Dārziņu.

Jaunajiem hokejistiem bija lieliska iespēja aizvadīt ledus treniņu kopā ar autoritātēm, kas deva papildu motivāciju pastrādāt cītīgāk, savukārt sporta skolas treneriem – Markusam Žukovskim un Laurim Žagariņam – smelties jaunas idejas treniņu procesa dažādošanai un saņemt apstiprinājumu sava darba nozīmīgumam.

Arī hokejistu vecākiem bija iespēja Jāņa Daliņa stadiona konferenču zālē satikties ar sportistiem, uzdod jautājumus un padiskutēt par hokeju. Satikšanās laikā Harijs Vītoliņš un Lauris Dārziņš atzinīgi novērtēja arī Valmieras sporta infrastruktūru un iespējas jaunajiem sportistiem: “Šeit viss ir! Nekur nav jābrauc! Valmierā ir labi treneri, sistēma, kurai ir lemts attīstīties, un iespēja šeit pat uz vietas izaugt par labiem sportistiem.”

Tika aktualizēta arī tēma par vecāku lomu bērnu sportā. Latvijas izlases treneri bija vienisprātis, ka vecākiem ir jābūt blakus, ir jādarbojas līdzi, tomēr neaizmirstot, ka katrs esam savas jomas speciālisti.

Valmieras Sporta skolas hokeja nodaļas audzēkņu skaits pēdējos trīs gados ir stabils – ap 100 jaunajiem hokejistiem, lielākā daļa sportistu ir vecumā līdz 15 gadiem.

Lai hokejs Valmierā un reģionā turpinātu attīstīties, savstarpējai sadarbībai ir nozīmīga loma. Paldies par iniciatīvu biedrībai “Vidzemes Hokejam”!