Vakcīnas pret Covid-19 saņemšanas iespējas

Sestdien, 20. novembrī, no plkst. 9.00 līdz plkst. 13.00 Valmieras Veselības centrā Bastiona ielā 24, Valmierā notiks vakcinācija pret Covid-19. Lai saņemtu vakcīnu, iespējams iepriekš pieteikties, zvanot pa tālr. 8989 vai www.manavakcina.lv, vai ierasties vakcinācijas kabinetā bez iepriekšējas pieteikšanās un gaidīt rindā.

Tuvākie brīvie laiki vakcinācijai pret Covid-19 Vidzemes slimnīcas vakcinācijas kabinetā pieejami no 24. novembra. Pieteikties uz vakcināciju iespējams:

  • zvanot uz reģistratūru – tālr. 64202601, 64202603;
  • zvanot vakcinācijas koordinatorei – tālr. 25487185;
  • elektroniski;
  • zvanot uz tālr. 8989;
  • tīmekļa vietnē manavakcina.lv.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Informācija par vakcinācijas kabinetiem Valmieras novadā šeit.