Vakcinācijas pret Covid-19 iespējas 6. novembrī Valmieras novadā

vakcinācija

Sestdien, 6. novembrī, iedzīvotājiem būs pieejamas vairākas iespējas vakcinēties pret Covid-19 – gan Valmieras Veselības centrā, gan izbraukuma vakcinācijā Vaidavā.

No plkst. 9.00 līdz plkst. 15.00 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā Skolas ielā 1A, Vaidavā notiks izbraukuma vakcinācija. Tajā tiks izmantotas Moderna un Janssen vakcīnas, bet jauniešiem līdz 25 gadiem tiks piedāvāta Pfizer vakcīna. Izbraukuma vakcinācija notiek bez iepriekšējā pieraksta.

Saņemt vakcīnu pret Covid-19 rītdien, 6. novembrī, no plkst. 9.00 līdz plkst. 14.00 būs iespēja arī Valmieras Veselības centrā Bastiona ielā 24, Valmierā. Arī šeit iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Gan Valmierā, gan Vaidavā balstvakcināciju jeb 3. vakcīnas devu varēs saņemt tās iedzīvotāju grupas, kam šī iespēja šobrīd ir atvērta. Plašāk par balstvakcināciju šeit.

Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim – pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).