Vaidavas vasaras sezonas atklāšanā – Būū koncerts

Vaidavas vasaras sezonu atklāšanā – Būū koncerts

Arī šogad visi ceļi ved piedzīvot vasaru Vaidavā. 2. jūnijā plkst.16.00 iesildīsim vasaru kopā ar burvīgo dzirksteli un dabas mīli – dziedātāju Būū.

Dziedātāja, mūzikas un vārdu autore, kā arī producente Būū 2021. gada novembrī izdeva savu debijas albumu “Albūūms” un 2023. gada martā EP “Melnā Maģija”, kuros māksliniece caur savu pieredzi runā par vienlīdzību, emocionālā intelekta attīstību, pašrūpēm, empātiju un citiem sociāli nozīmīgiem tematiem. 2022. gada februārī Būū saņēma divas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” statuetes nominācijā “Debija” un “Dziesma”, savukārt 2023. gada maijā izdots Būū vasaras hits “Viņa lielās” un jūlijā – kopā ar mūziķi I Mean Love singls “Taurenīt?”. Vēlāk jūlijā kopā ar savu kolektīvu Būū bija tas gods iesildīt grupas “Prāta Vētra” koncerttūres “Gads bez kalendāra” kulminācijas koncertu Liepājā.

Būū koncertprogramma veidota tā, lai skatītājs pēc koncerta justos piepildīts ar pozitīvu enerģiju. Nav noslēpums, ka Būū ar savu vieglumu un gaišo trakumu spēj piecelt publiku kājās, tādēļ programmas laikā skatītājs var iztrakoties, dziedāt līdzi un būt viņš pats.

Šosezon ar jaunumiem repertuārā Būū kāps uz skatuves ar vienu mērķi – vairot brīvību. Ķermenī, balsī, smieklos un no sirds patiesās emocijās. Tiekamies!

Būū Vaidavā uzstāsies kopā ar savu grupu – bundzinieku Artūru Strautmani un basģitāristu Tomu Valmieru.

Ieeja: 12 EUR pirmās 50 biļetes, vēlāk – 15 EUR. Bezmaksas ieeja bērniem līdz sešu gadu vecumam (ieskaitot). Biļetes var iegādāties “Biļešu Paradīze”.