Vaidavas ezermalas estrādē koncertēs “Carnival Youth” un “Sub Scriptum”

Prieks paziņot, ka arī šogad varēsim piedzīvot lielisku vasaru Vaidavā! Vaidavas ezermalā un turpat netālu esošajā estrādes zonā šajā vasarā ikvienam būs iespēja piedalīties sportiskās aktivitātēs, klausīties koncertus, kā arī baudīt un veldzēties Valmiermuižas “GARDU MUTI” vasarnīcā ar spirdzinošiem dzērieniem un gardām uzkodām. Patiecoties aktīvās atpūtas centram “VaidavEŽI”, kas vasaras sezonā mājo Vaidavas pludmalē, ķersim saules starus uz SUP dēļa vai laiski priecāsimies par ezera silto ūdeni un gaisu, peldoties vai izbraucot ar laivu.


Vasaru jābauda katru dienu, tādēļ ceturtdien, 10.augustā, no plkst. 19.00 Vaidavas ezermalas estrādē mūs ar vasarīgu koncertu iekustinās pašmāju grupas “CARNIVAL YOUTH” un “SUB SCRIPTUM”.


“Carnival Youth” savā mūzikā apvieno melodiskumu un jauneklīgu melanholiju ar alternatīvā roka un indī mūzikas enerģiju. Kopš grupas dibināšanas 2012. gadā, “Carnival Youth” ir izdevuši piecus albumus. Pēdējos divus gadus grupa pavadījusi latviešu kino mūzikas koncertprogrammas “Naivais ku-kū” paspārnē, taču šogad “Carnival Youth” atgriežas pie oriģinālmūzikas un pašlaik aktīvi veido muzikālo materiālu jaunai programmai.
Grupa “Sub Scriptum” aktīvi koncertē kopš 2017.gada, pārstāvot Indie/Pop stilu. Grupa ir biežs viesis tādos festivālos kā “Summer Sound”, uzstājušies Latvijā zināmos raidījumos kā ‘’Zelta Mikrofons 2021 nominantu izziņošana’’, ‘’TV3 gada balva’’, “Osokina brīvības festivālā Ukrainai”, spēlēts ir visur, pat zirgu stallī…ja neticat, ierakstiet Youtube ‘’Pajāt’’. Kultūrai un mūzikai tik skarbajā 2020.gadā viņi izdeva albumu “21.gs. mode”, ko ierakstīja ar producentiem Arni Račinski un Aleksandru Buriju (Ukraina). 2023.gada 3.aprīlī grupa izdedva mini albumu ‘’Mīlestības’. Tas stāsta par brīnišķīgi skaistām un ellišķīgi sāpīgām mīlestībām. Albuma laikā grupa nirst savos dziļākajos un klusākajos ūdeņos, lai par tiem runātu skaļi. Kā saka grupas solists Kristers Rudzītis: ‘’Citreiz ir veselīgi nonākt līdz akmeņiem, lai parunātos ar saviem aisbergiem..’’.
Biļetes uz koncertu var iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs. Ieeja: 15 EUR. Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) ieeja bez maksas. Biļetes elektroniski: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/128349