Vaidavā notiks Valmieras teātra viesizrāde “Vēlā mīla”

22.februārī plkst. 18.30 Vaidavas kultūras un amatniecības centrā notiks Valmieras teātra viesizrāde “Vēlā mīla”.


Aleksandrs Ostrovskis
VĒLĀ MĪLA
Kriminālstāsts 2 daļās
Režisore – Māra Ķimele
Scenogrāfe un kostīmu māksliniece – Anna Heinrihsone
Gaismu mākslinieks – Gatis Priednieks
Muzikālais noformējums – Jānis Everss
No krievu valodas tulkojis – Uģis Segliņš
Lomās: Māra Mennika, Rihards Jakovels, Ingus Kniploks, Tālivaldis Lasmanis, Ieva Puķe, Baiba Valante, Aigars Vilims
Ludmila ir sieviete, kura neprot dzīvot tikai sev. Viņas lielākā laime ir dzīvot citiem cilvēkiem. Visu savu jaunību viņa ir nodzīvojusi bez mīlestības, pat atteikdamās no sapņa būt mīlētai. Viņa nav precējusies, viņai nav bērnu, un viņas vienīgā ģimene ir viņas tēvs – slavens un cienījams advokāts, kurš nelietīgas nodevības dēļ ir
bankrotējis.
Kad viens jokojoties izteikts mājiens no jaunā advokāta Nikolaja pamodina Ludmilas apslāpētās ilgas pēc otra cilvēka, viņa ir gatava upurēties, nerēķinoties ar iznākumu un no tā izrietošajām sekām. Ludmilas cilvēkmīlestībā balstītā pārliecība iet līdz galam un panākt savu, tāpat, kā viņa pati, ir nesalaužama: “Mīlestība man ir viss, mīlestība ir manas tiesības.”
Biļetes iepriekšpārdošanā:
https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/134937


Pirms izrādes biļetes būs iespējams iegādāties norises vietā, biļetes cena būs 15 EUR.