Vaidavā norisināsies nodarbības “Improvizē savai izaugsmei”

Vaidavas pagasta bibliotēka un profesionālās izaugsmes trenere Aija Iesalniece aicina uz pielietojamās improvizācijas sešu nodarbību ciklu, kas sāksies 8. martā plkst. 18.00 Vaidavas pagasta bibliotēkā.

Vaidavas pagasta bibliotēka un profesionālās izaugsmes trenere Aija Iesalniece aicina uz pielietojamās improvizācijas sešu nodarbību ciklu, kas sāksies 8. martā plkst. 18.00 Vaidavas pagasta bibliotēkā. Interesentus reģistrēties lūdzam šeit.

Nodarbības notiks: 8. martā, 22. martā, 5. aprīlī, 19. aprīlī, 3. maijā, 17. maijā.

Par pielietojamo improvizāciju Aija Iesalniece 2022. gadā apgāda “Zvaigzne ABC” izdotajā grāmatā “Improvizē savai izaugsmei” raksta: “Tā ir jaudīga mācību metode visu vecumu cilvēkiem, kas praktiskā darbībā palīdz apgūt darbā un ikdienā nepieciešamās prasmes. Mācības ir īsu un fokusētu spēļu kopums, kas ļauj teoriju praktizēt mācību telpā – psiholoģiski drošā vidē. Praktizējot jaunu prasmi spēļu veidā, dalībnieks iegūst pozitīvus impulsus, kas ļauj prasmei nostiprināties un dabiski izpausties. Tas nozīmē, ka negaidītās vai nepārtraukti mainīgās situācijās dalībnieks spēs saglabāt mieru un asu prātu, lai rastu veiksmīgus risinājumus un pārliecinoši izmantotu savas zināšanas un pieredzi tad, kad to visvairāk vajag.”

Aija Iesalniece ir pielietojamās improvizācijas ieviesēja Latvijā – vieslektore augstskolās komunikācijas un improvizācijas kursu programmās; starptautiskās pielietojamās improvizācijas apvienības “Applied Improvisation Network” biedre; sertificēta supervizore un vadības psiholoģijas maģistre, kura savā darbā pētījusi un izstrādājusi improvizācijas teātra metožu pielietojumu supervīziju un personības izaugsmes treniņu kursiem un lekcijām.

Drosme un pārliecība rīkoties, spēja pielāgoties neparedzamajam, prasme saskatīt iespējas izaicinošās situācijās – par šīm un vēl citām tēmām improvizēsim Aijas Iesalnieces vadītajās nodarbībās “Improvizē savai izaugsmei” Vaidavas pagasta bibliotēkā.

Dalība bez maksas.

Informāciju sagatavoja:
Inguna Dukure,
Vaidavas pagasta bibliotēkas vadītāja