Vaidavā atklās tenisa halli

Vaidavas tenisa halle

10. februārī plkst. 15.00 Nākotnes ielā 1, Vaidavā, Valmieras novadā atklās Vaidavas tenisa halli. Ar mērķi attīstīt tenisa sportu Valmieras novadā un nodrošināt treniņu nepārtrauktību visa gada garumā bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, ieceri īstenojusi biedrība “Valmieras tenisa klubs” sadarbībā ar Valmieras novada pašvaldību.

Darbs pie Vaidavas tenisa halles izveidošanas uzsākts 2019. gadā, laikā, kad Kocēnu novada pašvaldība pabeidza Vaidavas pamatskolas ēkas energoefektivitātes projektu. Pēc “Valmieras tenisa kluba” iniciatīvas ar Kocēnu novada pašvaldības un pēc administratīvi teritoriālās reformas jau ar Valmieras novada pašvaldības atbalstu, vecā sporta zāle tika pārveidota par specializētu tenisa halli.

Sporta zālē, vestibilā, garderobēs un treneru telpā veikts kosmētiskais remonts, zālē ieklāts starptautiskiem standartiem atbilstošs segums. Laukums aprīkots ar tenisa tīklu, fona aizkariem, logu aptumšošanas žalūzijām, automātisko spēles bumbu padevēju un rakešu stīgošanas iekārtu.

Kopš 2022. gada Kocēnu sporta skolā tiek īstenota interešu izglītības programma tenisā. Treniņu darbu nodrošina divi sertificēti treneri, kuri apmāca vairāk nekā 40 bērnus jau no četru gadu vecuma. Ziemas sezonā sportisti trenējas Vaidavas tenisa hallē,  bet vasaras sezonā tenisa treniņi un sacensības tiek organizēti tenisa kortos “Avoti” pie Valmieras. Tenisa infrastruktūru aktīvi izmanto arī vairāk nekā 30 “Valmieras tenisa kluba” biedru.

Jaunā tenisa halle Vaidavā ir nozīmīgs sporta infrastruktūras objekts tenisa, kā olimpiskā sporta veida, attīstībā Valmieras novadā, un sniegs iespēju novada iedzīvotājiem apgūt un pilnveidot tenisa spēles prasmes visa gada garumā, kā arī veicinās augstu sportisko mērķu sasniegšanu.

Biedrība “Valmieras tenisa klubs” koordinē darbību sporta bāzē, rūpējas par tenisa halles noslogojuma veicināšanu, organizē turnīrus un motivē trenerus saviem audzēkņiem uzstādīt augstus mērķus, lai Valmieras novada vārds arvien vairāk izskanētu tenisa pasaulē.

Informācija par spēles un treniņu iespējām gan bērniem, gan pieaugušajiem pieejama pa tālr. 27773377, Santa France, Valmieras tenisa kluba valdes priekšsēdētāja.

Informāciju sagatavoja:

Biedrība “Valmieras tenisa klubs”