Uzstādīta puse no VNF Domu krēsliem Valmieras novadā

novada fonda logo

Valmieras novada Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Naukšēnu un Rūjienas apvienību pagastos uzstādīti jau vairāk nekā puse – 11 no 19 Valmieras novada fonda (VNF) Domu krēsliem. Tajos apsēžoties, ikviens var iepazīties VNF Domu krēslu grāmatiņām – pēdējo gadu laikā īstenotiem vietējiem projektiem. Aicinām no tiem iedvesmoties vecāka gada gājuma cilvēkus, savas idejas paust rudens Senioru domradēs un tās iesniegt VNF vietējo projektu konkursā “Sev, tev, novadam”!

Kopš jūlija līdz pat augusta vidum 11 VNF Domu krēsli ir atklāti Dikļu, Ēveles, Kocēnu, Matīšu, Naukšēnu, Ramatas, Sēļu, Skaņkalnes un Vecates pagastos un Rūjienas pilsētā. Vēl astoņus krēslus augustā paredzēts atklāt Burtnieku, Brenguļu, Kauguru, Trikātas un Strenču apvienību pagastos, kā arī Valmieras pilsētā.

Lai vairāk pievērstu vecāka gada gājumu cilvēku uzmanību, VNF Domu krēslu atklāšana notiek sadarbībā ar Valmieras pagastu pārvaldēm un novada senioru biedrībām – Ēveles pagasta pensionāru biedrību “Kadiķis”, Matīšu pagasta pensionāru biedrību “Matīšu seniori”, Mazsalacas senioru biedrību “Atbalss”, biedrību “Rūjienas Ievas”, Rencēnu pagasta pensionāru biedrību “Sapratne”, biedrību “Valmieras pilsētas pensionārs” un citām nevalstiskajām organizācijām.

VNF Domu krēsli veidoti sadarbībā ar Valmieras Dizaina un mākslas vidusskolas jauniešiem un fonda “Iespēju tilts” Specializēto darbnīcu jauniešiem un to nodarbību vadītāju Aivaru Nadziņu. Īpaši aicinām Domu krēslos apsēsties vecos ļaudis un radīt savas idejas par savas vietējas dzīves uzlabošanu.

Valmieras novadā Senioru domrades notiks no š.g. 9. septembra līdz pat 15. oktobrim ceturtdienu un piektdienu rītos un pēcpusdienās. Domradēs seniori tiks aicināti dalīties ar savām jaunradītajām idejām un tās iesniegt fonda ikgadējā projektu konkursā “Sev, tev, novadam”. Vērts norādīt, ka domradēs izskanējušām idejām būs prioritāra nozīme VNF projektu konkursā

Lielu paldies par sadarbību sakām arī Domu krēslu frēzētājiem: Aleksandram Krimovičam, Gintam Ābelei, Jānim Brencim “Woody shop”, Igoram Vilcānam, Līvai Vilsonei “Fantastiski.lv”, SIA “Simple Concept” un SIA “STATS RENT” par tehnisko nodrošinājumu. Domu krēslu izgatavošana un senioru domrades notiek, pateicoties “AS “Latvijas Valsts meži” Sociālās palīdzības programmai, ko administrē Fonds “Ziedot.lv”.

Papildu informācija:

Gundega Siliņa, Valmieras novada fonda Projektu koordinatore

Tālrunis: 20258200, e-pasts:

Fotogrāfiju autore: Senica Raymundo

http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/