Uzsākta biļešu tirdzniecība uz “Inišmoras leitnants” izrādēm pilsētvidē

20. un 21.augustā Mārtiņa Eihes Tarantīno vērienā iestudētā īru dramaturga Mārtina Makdonas melnā komēdija “Inišmoras leitnants” no teātra skatuves atgriežas pilsētvidē, kā skatītāji to iepazina pirmo reizi pagājušā gada Valmieras vasaras teātra festivālā, norises vieta gan cita – Plostnieku iela 12, Valmiera. Šīs izrādes varēs apmeklēt arī uzrādot negatīvu Covid-19 testu.

“Inišmoras leitnants” ir skarbu joku, pārpratumu un negaidītu pavērsienu caurvīts stāsts par kāda īru rīkļurāvēja mīlestību pret savu kaķi Tomasu, kas ir stiprāka par mīlestību pret dzimteni, tēvu, māti un ģimeni. Neviens, kas būs darījis pāri Tomasiņam, nepaliks vesels pēc tam, kad par to būs dabūjis zināt Īru Nacionālās atbrīvošanas armijas leitnants Padriks. Gandrīz neviens. Godalgotā luga iestudēta daudzviet pasaulē, tostarp arī Brodvejā. Viens no mūsdienu provokatīvākajiem dramaturgiem par savu darbu saka: “Es izvēlos robežu starp komēdiju un nežēlību, jo viena izgaismo otru. Mēs visi reizēm kļūstam nežēlīgi, vai ne? Un tāda ir drāma kopš grieķiem.”

Izrādes scenogrāfe Pamela Butāne, kostīmu māksliniece Ieva Veita-Breidaka, kustību konsultants Aigars Apinis, muzikālais noformējums Mārtiņš Meiers.

Lomās: Aigars Apinis, Januss Johansons, Mārtiņš Liepa, Mārtiņš Meiers, Klinta Reinholde, Uldis Sniķers, Meinards Liepiņš.

Izrādē tiek lietota necenzēta leksika, ir iekļautas vardarbīgas ainas.

Biļetes: www.vdt.lv un visās “Biļešu Paradīze” kasēs

SVARĪGI! Izrādes var apmeklēt skatītāji, kuri var uzrādīt derīgu vakcinācijas, izslimošanas vai testēšanas sertifikātu. Testēšanas sertifikātam jāatbilst vismaz vienai no šādām prasībām:

  • pēdējo 48 stundu laikā ir veikts Covid-19 tests, nosakot SARS-CoV-2 vīrusa RNS, un tas ir negatīvs;
  • pēdējo 6 stundu laikā pirms pasākuma norises veikts SARS-CoV-2 antigēna tests un tas ir negatīvs.

Izrādes norises vieta šeit.