Uzņemšana LIAA Biznesa inkubatoru pirmsinkubācijas atbalsta programmā ir sākusies

Uzņemšana LIAA

Ikvienam, kurš ir sasniedzis 18 gadu vecumu ir iespēja pieteikties bezmaksas atbalstam, lai īstenotu savu biznesa ideju!

Pieteikumu pieņemšana noslēgsies 21. marta plkst. 23.59.

PINK atbalsta programma piemērota biznesa ideju autoriem un jaundibinātiem komersantiem, kuri vēlas notestēt, vai idejai ir pelnoša biznesa potenciāls. Tātad, neatkarīgi no tā, kādā stadijā tā ir – ideja manā galvā, pirmais prototips, vai gatavs produkts, ar kuru jau ir iepazinušies pirmie klienti. INKUBĀCIJAS atbalsta programma piemērota jaunajiem uzņēmējiem, ar iespēju saņemt mentoringu un līdzfinansējumu uzņēmuma attīstībai. Inkubācijas dalībniekiem ir piekļuve LIAA biznesa inkubatoru kopienai, koprades telpām un semināriem, kas ir laba iespēja vairot savas zināšanas uzņēmējdarbības attīstīšanā. Paralēli tam ir iespēja izmantot arī līdzfinansēšanas atbalstu līdz 50%. Uzņēmumi izmanto inkubatora atbalstu, lai ātrāk sasniegtu savus mērķus. Lai uzzinātu vairāk, zvani 62401098 vai raksti 

Vairāk par programmu: ŠEIT

Vairāk informācijas par pieteikšanos: ŠEIT