Uzņēmēji izrāda iniciatīvu maznodrošinātu personu atbalstam

Gada izskaņa ir laiks, kad labie darbi runā skaļāk nekā vārdi. Šajā laikā arī uzņēmēji izrāda iniciatīvu dāvināt personām ar maznodrošinātas mājsaimniecības statusu to, kas nepieciešams visvairāk.

28. decembrī biedrība “Valmieras uzņēmēju klubs”, sadarbojoties ar Valmieras novada pašvaldības Sociālo lietu pārvaldi, septiņiem iedzīvotājiem no Valmieras novada Vecates, Matīšu, Bērzaines, Zilākalna, Mazsalacas, Trikātas pagasta un Rūjienas pilsētas nogādāja visnepieciešamāko – kādam putekļsūcējs, citam ledusskapis, elektriskais ūdens boilers, ķerra, elektriskā tējkanna un elektriskā plītiņa. Savukārt pirms nedēļas kāda uzņēmēja, kura vēlējās saglabāt anonimitāti, atbalstīja četras ģimenes, dāvinot divas divstāvu gultas, ledusskapi un atbalstot loga nomaiņu bērnu istabā.

Paldies visiem uzņēmējiem, kuri izrāda vēlmi sniegt atbalstu un uzlabot maznodrošināto iedzīvotāju ikdienas gaitas un dzīves kvalitāti!