Uzņēmēji aicināti piedalīties Uzņēmēju pieredzes dienās 2023

No 13. līdz 17. novembrim notiks nu jau par tradīciju kļuvušās Uzņēmēju pieredzes dienas Pasaules uzņēmējdarbības nedēļas (Global Entrepreneurship Week) ietvaros.

No 13. līdz 17. novembrim notiks nu jau par tradīciju kļuvušās Uzņēmēju pieredzes dienas Pasaules uzņēmējdarbības nedēļas (Global Entrepreneurship Week) ietvaros.

Uzņēmēji aicināti pieteikties Uzņēmēju pieredzes dienām 2023, lai dalītos savā pieredzē un zināšanās par biznesa attīstību ar citiem uzņēmējiem un interesentiem, kuri vēlas iepazīt dažādu uzņēmumu un organizāciju pieredzi, iegūt jaunus biznesa kontaktus un, iespējams, kopīgi radīt jaunas biznesa idejas.

Pieredzes dienu laikā ikviens uzņēmums un organizācija ir aicināti organizēt vizīti savā uzņēmumā, kopīgu diskusiju, forumu vai citu pasākumu sev piemērotākajā formātā, dalību reģistrējot platformā www.pieredzesdienas.lv.

Uzņēmēju pieredzes dienas Latvijā norisināsies no 13. līdz 17. novembrim Pasaules uzņēmējdarbības nedēļas ietvaros, kas vienlaicīgi notiek 180 valstīs.

Uzņēmēju pieredzes dienās arī šogad aicināti piedalīties ne tikai uzņēmumi, kas jau veiksmīgi darbojas nozarē, bet arī eksperti, uzņēmumu darbinieki, valsts institūciju un nevalstisko organizāciju pārstāvji, kā arī mācībspēki, kuru ikdiena saistīta ar uzņēmējdarbības jomu. Tēmu loks un pasākuma formāts ir katra Pieredzes dienu dalībnieka brīva izvēle, pielāgojot to savām šī brīža aktualitātēm un vajadzībām. Pēc pasākuma reģistrēšanas platformā www.pieredzesdienas.lv, ikviens interesents varēs pieteikties uzņēmumu un organizāciju piedāvātajos pasākumus.

Uzņēmēju pieredzes dienu digitālo platformu nodrošina Swedbank, iniciatīvu organizējot sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru (LTRK) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), kā arī šogad iniciatīvai piepulcējoties Latvijas Darba devēju konfederācijai (LDDK).

Informācijas avots:

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

+371 29725674