Uzņēmējdarbības veicināšanas konkurss “Bizness24h”

Jau 14. reizi Banku Augstskolas Studējošo pašpārvalde sadarbībā ar Banku Augstskolu, Swedbank, Nordic Group un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) organizē uzņēmējdarbības veicināšanas konkursu “Bizness24h”.

Konkurss “Bizness24h” sniedz lielisku iespēju ieskatīties reālā biznesa vidē un attīstīt biznesa domāšanu, kā arī inovatīvu pieeju jauniem risinājumiem. Tā galvenais mērķis ir izglītot un iedvesmot jauniešus (vecumā no 15 līdz 25 gadiem), attīstīt to talantus, kā arī iedrošināt savu ideju realizēšanā, iegūstot praktisku pieredzi uzņēmējdarbības jomā. Konkurss notiks attālināti, tāpēc tajā viegli un ērti var piedalīties, atrodoties jebkurā Latvijas vai pasaules vietā.   

Arī šogad konkurss norisināsies divās kārtās. 2022. gada 2. februārī norisināsies konkursa 1. kārta – “Gadījuma izpēte” jeb “Business case study”-, kurā dalībniekiem tiks uzticēta kāda aktuāla Swedbank problēma, kurai jauniešiem dienas laikā būs jārod risinājums. Uz konkursa 2. kārtu tiks aicinātas spējīgākās 100 komandas, kurām tiks dota unikāla iespēja Latvijā praktiski apgūt e-komercijas un tiešsaistes pārdošanas prasmes.  

Lai pieteiktos konkursam, dalībniekiem jāizveido trīs cilvēku komanda un jāaizpilda tiešsaistes pieteikuma anketa, ko atradīsiet šeit. Pieteikšanās konkursam ir atvērta līdz 2022. gada 26. janvārim. Dalība konkursā ir bez maksas un labākajām komandām, ir iespēja iegūt arī lieliskas balvas – atlaide studiju maksai Banku augstskolā 2400EUR vērtībā, naudas balva no mūsu sadarbības partnera Swedbank un arī citas balvas finālistu komandām no mūsu atbalstītājiem, taču tās vēl paturēsim noslēpumā. Tāpēc nepalaidiet garām šo iespēju!  

Mums ir lielisks piedāvājums arī skolotājiem – piesakiet visu izglītojamo klasi konkursam, un mēs parūpēsimies par praktiskām nodarbībām un sniegsim skolēnu sniegumam atbilstošu vērtējumu 2 nedēļu laikā no 1.kārtas noslēguma brīža! Sīkāka  informācija šeit.

Informāciju par konkursu un konkursa pieteikuma anketu atradīsiet arī mājaslapā, kā arī par aktualitātēm ir iespēja uzzināt Facebook lapā.

Informāciju sagatavoja:
“Bizness 24h 2022” komanda