Uzņēmējdarbības atbalsta programmas ZĪLE 2023 informatīvais seminārs

informatīvais seminārs

22. martā pulksten 11.00 notiks uzņēmējdarbības atbalsta programmas ZĪLE 2023 informatīvais tiešsaistes seminārs. Interesentiem būs iespēja dzirdēt atbalsta programmas aktuālo informāciju, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Seminārs notiks Zoom platformā un tiks translēts Valmieras Attīstības aģentūras Youtube kanālā un Valmieras novada pašvaldības Facebook profilā. Būs pieejams ieraksts. Tuvojoties semināram, reģistrētajiem dalībniekiem uz e-pastu tiks nosūtīta aktīvā saite.

Uzņēmējdarbības atbalsta programmu ZĪLE finansē Valmieras novada pašvaldība. Programmu īsteno un administrē Valmieras Attīstības aģentūra.

Interesentiem lūgums reģistrēties šeit: https://ej.uz/zile2023