Uz Valmieru atceļojis karogs no Bahmutas

Uz Valmieru atceļojis karogs no Bahmutas

Piektdien, 12. maijā, Jānis Baiks, Valmieras novada pašvaldības domes priekšsēdētājs un Oksana Kiriļuka, Ukrainas Mazo pilsētu asociācijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja saņēma no Matīšu Brīvprātīgo ugunsdzēsēju komandas priekšnieka Dzintara Robuļa kādu ļoti vērtīgu relikviju no Ukrainas – Latvijas karogu no Bahmutas pilsētas ar ukraiņu karavīru parakstiem.

Jau iepriekš vēstīts, 8. martā uz Ukrainu devās Matīšu Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības pārstāvji ar kārtējo palīdzības kravu. Šoreiz Dzintars Robulis ar vēl pieciem domubiedriem Červonogradā nogādāja palīdzības kravu ar pārtiku, apģērbiem, degvielas kannām, elektrības ģeneratoriem, kā arī kooperatīvās sabiedrības „VAKS” dāvināto automašīnu „Suzuki Grand Vitara”.

Tā kā daļu no palīdzības kravas bija paredzēts nogādāt tālāk no Červonogradas uz frontes līniju pie Bahmutas, pēc Dzintars Robuļa lūguma tur tika aizvests arī Latvijas karogs, uz kura savus vēstījumus atstāja varonīgie Ukrainas brīvības aizstāvji. Nu karogs ar karavīru parakstiem un vēstījumiem ir atceļojis atpakaļ uz Valmieru un ir nodots glabāšanai Valmieras novada pašvaldībai un drīzumā būs pieejams apskatei.