Uz reģionālā autoceļa Valka–Rūjiena atjaunos segumu no Kārķiem līdz Naukšēniem

Uz reģionālā autoceļa Valka–Rūjiena atjaunos segumu no Kārķiem līdz Naukšēniem

Valkas un Valmieras novadā atjaunos segumu uz reģionālā autoceļa Valka–Rūjiena (P22) posmā no Kārķiem līdz Naukšēniem (28,33–42,47. km). Būvdarbus sāks 29. augustā, satiksmi posmā organizēs ar ceļazīmēm. Maksimālā braukšanas ātrumu ierobežojums visā posmā būs līdz 70 km/h, darbu vietā – līdz 50 km/h. Pieaugot būvdarbu apjomam, ieviesīs reversās kustības posmus, un maršrutā Valka–Rūjiena būs jāplāno ilgāks laiks ceļā.

Darbus sāks ar ūdens atvades sakārtošanu – tīrīs grāvjus un noņems apaugumu ceļa nomalēs. Būvdarbu ietvaros ar karsto asfaltu labos ceļa profilu, tai skaitā nobrauktuvēs, un veiks asfaltbetona seguma izlīdzinošo frēzēšanu. Atjaunos caurteku 29,3. kilometrā, rotācijas apli Kārķos, kā arī tiltu pār Ķires upi, kam veiks deformācijas šuvju atjaunošanu un labos betona izdrupumus tilta konstrukcijās. Noslēgumā ieklās jaunu asfaltbetona dilumkārtu, uzstādīs ceļa aprīkojumu un ieklās horizontālos apzīmējumus.

Iepriekš segums šajā posmā atjaunots 2014. gadā.

Būvdarbus veic SIA Limbažu ceļi par līgumcenu 1 747 240 (ar PVN), būvuzraudzību veic SIA Būvju profesionālā uzraudzība. Būvdarbus plānots pabeigt šā gada oktobra beigās.

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa

Foto: Latvijas Valsts ceļi