Uz maksimālo termiņu – sešiem gadiem – akreditēts Vidzemes Augstskolas informācijas tehnoloģiju virziens

Vidzemes Augstskola

Nodibinājums “Akadēmiskās informācijas centrs” uz maksimālo termiņu –  sešiem gadiem –  akreditējis Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju virzienu “Informācijas tehnoloģijas, datortehnika, elektronika, telekomunikācijas, datorvadība un datorzinātne”.

ViA rektore Agnese Dāvidsone:

Šāds Studiju kvalitātes komisijas vērtējums norāda, ViA piedāvātās bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju programmas atbilst augstākajiem standartiem un nodrošina teicamu izglītību informācijas tehnoloģiju jomā. Tas ir novērtējums mūsu augstskolai, kas apliecina ne vienu studiju kvalitāti un atbilstību darba tirgus prasībām, bet izcilu mācībspēku darbu un paveikto pētniecībā. Maksimālais akreditācijas termiņš sniedz uzticību un stabilitāti esošajiem un potenciālajiem studentiem, nozarei un darba devējiem un sadarbības partneriem.”

ViA jaunajā 2024./2025. studiju gadā plāno uzņemt studentus šādās virziena “Informācijas tehnoloģijas, datortehnika, elektronika, telekomunikācijas, datorvadība un datorzinātne” studiju programmās:

  • bakalaura studiju programmā “Informācijas tehnoloģijas” (pilna laika un nepilna laika studijās; latviešu un angļu valodā);
  • bakalaura studiju programmā “Mehatronika” (pilna laika studijās latviešu valodā);
  • maģistra studijās “Kiberdrošības inženierija”(pilna laika studijas; latviešu un angļu valodā);
  • maģistra studijās “Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas” (pilna laika studijas latviešu un angļu valodā).

Vidzemes Augstskola kopā ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju īsteno doktorantūras studiju programmu “Sociotehnisku sistēmu inženierija”.

Vairāk informācijas par 2024./2025. gada uzņemšanas noteikumiem var uzzināt: https://ej.uz/uzņemšanavia

Informāciju sagatavoja:

Vidzemes Augstskola