Uz laiku tiks slēgta satiksme pār Gaujas tiltu Strenčos

Tilts pār Gauju pie Strenčiem ir otrais vecākais daudzlaidumu dzelzsbetona tilts Latvijā. Tas būvēts 1909. gadā un šobrīd ir uzsākti tilta remontdarbi, kurus veic SIA „8 CBR”.

SIA “8 CBR” informē, ka sakarā ar plānotajiem remontdarbiem objektā “Tiltu būvdarbi uz autoceļa P25 Smiltene – Strenči km 28.34 (Gauja)” laika posmā no 2021.gada 25.augusta līdz 2021.gada 8.septembrim tiks slēgta satiksme pār Gaujas tiltu Strenčos, lai veiktu pagaidu tilta upes balstu izbūvi. Tilts satiksmei tiks slēgts darba dienās no plkst. 06.00 līdz plkst. 22.00.  Objektā atradīsies satiksmes regulētāji, kuri novirzīs satiksmi pa apbraucamo ceļu Strenči (Gaujas labais krasts) – Valmiera (apvedceļš) – Jaunvāle – Trikāta – Strenči (Gaujas labais krasts). Apbraucamā ceļa kopējais garums ir apmēram 58.2 km.

Maršruta autobusu satiksme pār tiltu notiks atbilstoši grafikam, satiksme netiks ierobežota.

Braucot no Rīgas puses, Gaujas kreisajā krastā var nokļūt pa autoceļu P18 (virzienā uz Smilteni) līdz Jaunvālei, nogriežoties uz Trikātu un Strenčiem.

Braucot no Smiltenes puses, Gaujas labajā krastā var nokļūt pa autoceļu P18 (virzienā uz Valmieru), tālāk braucot pa Valmieras apvedceļu un autoceļu A3 uz Strenčiem.

Braucot no Valkas puses, Gaujas kreisajā krastā var nokļūt pa autoceļu A3 (virzienā uz Valmieru), turpinot ceļu pa apvedceļu un autoceļu P18 (virzienā uz Smilteni) līdz Jaunvālei, nogriežoties uz Trikātu un Strenčiem.

Lūgums autovadītājiem pirms došanās ceļā iepriekš izplānot un izvēlēties sev vēlamo apbraukšanas maršrutu.

Satiksmes organizācijas shēma