Uz koncertu īpaši gaidīti pedagogi un seniori

Koncerts skolotājiem un senioriem

1. oktobrī Strenču Kultūras centrā notiks koncerts “Atziedi, dvēsele”, uz kuru īpaši gaidīti būs pedagogi un seniori, jo 1. oktobris Latvijā ir svētku diena gan skolotājiem gan senioriem. Skolotāju diena un Starptautiskā senioru diena – abas šīs atzīmējamās dienas šogad sagadījušās vienā dienā un ir vienlīdz nozīmīgas un atzīmējamas.

Strenčos viesosies dziedātāja Ginta Krievkalna un komponists Kristaps Krievkalns. Programmā “Atziedi, dvēsele” viņi klausītājiem ļaus izbaudīt labākās Raimonda Paula daiļrades pērles. Par koncerta tituldziesmu izvēlēta Raimonda Paula dziesma “Atziedi, dvēsele” ar Leona Brieža vārdiem, kuru teksta autors savulaik atzinis par savu vismīļāko dziesmu.

Koncerts paredzēts kā atpūtas vakars pie galdiņiem, vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikt dalību līdz 27. septembrim, zvanot pa tālruni 28123123 vai 28676990.

Skolotāju dienas atzīmēšana Strenčos ir ilggadīga tradīcija. Aicinām pasākumu apmeklēt bijušos un esošos pedagogus, kā arī citus interesentus!