Uz koncertu aicina Valmieras novada mūzikas skolu pedagogi

No 13. līdz 16. janvārim Valmierā norisināsies Ziemas mūzikas festivāls, aicinot gadu sākt skanīgi un skaisti. Festivālu 13. janvārī plkst.18.00 video tiešraidē laukumā pie Valmieras Kultūras centra atklās ar koncertu “Ziema. Mūzika. Pārsteigums”, uzstājoties Valmieras novada mūzikas skolu pedagogiem.

“Koncerta nosaukumā pieminēts pārsteigums, jo ikdienā redzam skolotājus mācām bērnus. Kas notiks, kad pedagogi būs uz skatuves, nevis līdzjutēju rindās, tas tiešām būs pārsteigums. Skanēs gan instrumentālā mūzika, gan dziedājumi, skolotāji ir izveidojuši ansambļus un apvienības,” stāsta Valmieras Mūzikas skolas direktore Inese Sudraba.

Gurkstoši soļi, čaukstošas sniega bikses, švīkstošas slidas, zīlītes knibināšanās pie speķa, spiedzīgi braucieni no kalniņa, tējkannas burbuļošana. Tā skan ziema. Valmierā tai ik gadu ir vēl kāda īpaša skaņa – Ziemas mūzikas festivāla. Valmierā tas norisināsies no 13. līdz 16. janvārim.

14.janvārī plkst.18.00 video tiešraidē laukumā pie Valmieras Kultūras centra norisināsies koncerts “Ziema. Mūzika. Vizuļošana”, uzstājoties Valmieras novada mūzikas skolu audzēkņiem. Savukārt festivāla noslēgumā, 16. janvārī plkst.15.00, Valmieras Sv. Sīmaņa baznīcā notiks koncerts “Debesceļi”. Ērģeļmūzika skanēs kopā ar vijoli un sitaminstrumentiem, piedāvājot klausītājiem neparastu, bet burvīgu pārsteigumu. Ielūgumus lūdzam izņemt Valmieras Kultūras centra kasē.

Uz tikšanos Ziemas mūzikas festivālā!