Universum mūzikas un mākslas vidusskolas audzēkņu panākumi starptautiskajos konkursos

Konkursā II pakāpes DIPLOMU ieguva skolotāja Aivara Cepīša sagatavotais duets Džonatans Vētru/fagots un Kristians Vētru/eifonijs

Universum mūzikas un mākslas vidusskolas skolotājas Ritmas Pētersones-Cepītes 8. klavieru klases audzēkne Eva Viļumsone piedalījās un ieguva 1. godalgu (94 punktus) D grupā II Starptautiskajā jauno pianistu konkursā “Piccolo piano talents”. Konkurss notika Serbijā no 24.-27. martam. Konkursā piedalījās 122 jaunie pianisti no 30 valstīm.

II Starptautiskajā Oskara Stroka Jauno pianistu konkursā, kurš izskanēja 2. aprīlī un ir viens no nozīmīgākajiem jauno pianistu konkursiem Latvijā, II pakāpes Diplomu A4 grupā ieguva Universum mūzikas un mākslas skolas skolotājas Ritmas Pētersones-Cepītes 7. klavieru klases audzēknis Emīls Čečiņš. Ar visiem konkursa dalībniekiem varam iepazīties bukletā šeit.

Pēc divu gadu pārtraukuma Valkā atkal skanēja Cimzes mūzikas dienas, kuru ietvaros 31. martā Jāņa Cimzes Valkas Mūzikas skolā izskanēja starptautiskais instrumentālo duetu konkurss.

Konkursā II pakāpes DIPLOMU ieguva skolotāja Aivara Cepīša sagatavotais duets Džonatans Vētru/fagots un Kristians Vētrs/eifonijs! III pakāpes DIPLOMU ieguva skolotājas Annas Spalviņas audzēknes Lote Miķelsone/vijole un Līva Miķelsone/flauta. III pakāpes DIPLOMU ieguva skolotāja Aivara Cepīša sagatavotais duets Pēteris Ciršs/klarnete un Estere Cirša/saksofons.

Informāciju sagatavoja:
Aivars Cepītis, Universum mūzikas un mākslas vidusskolas skolotājs