Universum mūzikas un mākslas vidusskola uzņem audzēkņus jaunajam mācību gadam profesionālās ievirzes programmās mūzikā un mākslā

Universum mūzikas un mākslas vidusskola uzņem audzēkņus jaunajam 2022./2023.m.g. profesionālās ievirzes programmās mūzikā un mākslā

Profesionālās ievirzes programmas mūzikā skolā darbojas jau piekto gadu, mācības tajās norit daudzpusīgi – blakus ikdienas mācību darbam audzēkņi un pedagogi regulāri piedalās koncertos un konkursos. Audzēkņu muzicēšanas prieks un panākumi, kā arī publikas atsaucība ir labākais apliecinājums mūzikas apmācības nozīmīgumam un ražīgumam, tādēļ meklējam tālākās attīstības iespējas.

Aicinām pievienoties mūsu pulkam, nākt un ieklausīties sevī, klusumā, skaņās!

Piedāvājam apgūt profesionālās ievirzes izglītības programmas mūzikā: klavierspēli, vijoles, čella, ģitāras, fagota, flautas, klarnetes, saksofona, trompetes, eifonija, tubas un marimbas spēli.

Tāpat aicinām arī pirmsskolas vecuma bērnus šādās interešu sagatavošanas programmās: mūzikas mācība, klavierspēle, vijoles un blokflautas spēle.

Piedāvājam arī jauniešiem un pieaugušajiem mācīties mūzikas studijā, apgūstot klavierspēli, vijoles, ģitāras, blokflautas, fagota, flautas, klarnetes, saksofona un trompetes spēli.

Topošie mazie mākslinieki strādā īpaši veidotā mākslas studijā, kura ir aprīkota ar visu nepieciešamo inventāru, lai bērns varētu strādāt radoši attīstošā un mājīgā gaisotnē. Piedāvājam ne tikai apgūt klasiskus mākslas priekšmetus: (zīmēšana, gleznošana, mākslas valodas pamati, kompozīcija, veidošana), bet arī darbu materiālā, kas izcili attīstīta bērna inovatīvās un dizaina spējas. Šajā mācību gadā kā pievienotā vērtība mācību procesā ir iespēja darboties ar CNC frēzi un 3D printeri.

Mūsu skolas skolotāji tic, ka caur mākslas un mūzikas prizmu bērni spēj ieraudzīt pasauli gaišākās un spilgtākās krāsās!

Šī ir lieliska iespēja mūziku un mākslu apgūt vienā skolā!

Par uzņemšanas kārtību interesēties, zvanot pa tālruni +371 29144327.

Uz tikšanos!

Informāciju sagatavoja:
Baiba Kārkla, Universum sabiedrisko attiecību speciālists