Ukrainas civiliedzīvotāji aicināti pieteikties grupu un individuālajām nodarbībām/ Українці в Латвії запрошується на групові та індивідуальні заняття

Ukrainas civiliedzīvotāji aicināti pieteikties grupu un individuālajām nodarbībām

Aicinām Ukrainas civiliedzīvotājus pieteikties uz grupu un individuālajām nodarbībām no 16. marta līdz 22. jūnijam. Gan pieaugušajiem, gan bērniem, visiem Ukrainas civiliedzīvotājiem, lai parūpētos par savu labsajūtu Latvijā. Šīs terapijas sniedz drošu un atbalstošu vidi, lai apzinātu savas emocijas, gūtu jaunas atziņas un saņemtu atbalstu ar smilšu, mūzikas un psiholoģiskā atbalsta terapijas veidiem. Valmierā grupas nodarbības pasniegs biedrība “Ģimenes centrs TuTi” no Madonas un individuālās mūzikas terapijas pasniegs Baiba Vanaga no Valmieras.

Nodarbību apmeklējumi ir bez maksas.

Pieteikšanās individuālajām nodarbībām – Baiba Vanaga: 29139415.

Finansē Eiropas Savienība, finansējumu nodrošina Eiropas Savienība Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonds.

Par “Nevalstisko organizāciju pasākumi Ukrainas civiliedzīvotāju atbalstam” projekta saturu atbild nodibinājums “Valmieras novada fonds”.

Українці в Латвії (дорослі і діти) запрошується на групові та індивідуальні заняття. Дата: з 16 березня по 22 червня. Заняття проводяться з метою покращення психологічного та емоціного стану, самопочуття, отримання нових знаннь та підтримки за допомогою пісочної, музичної та психологічної терапії. У Валмієрі групові заняття проводитиме асоціація “Ģimenes centrs TuTi” з Мадони, а індивідуальну музичну терапію – Байба Ванага з Валмієри. Заняття безкоштовні.

Заявка на індивідуальні заняття – Baiba Vanaga: 29139415