Ūdens skaitītāju rādījumu nodošana apvienību teritorijās

Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienība

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām sazināties pa tālr. 25748882 (pārvaldes vadītājs) vai 20271362 (saimnieciskās nodaļas vadītāja).

Burtnieku apvienība

Kocēnu apvienība

Visā Kocēnu apvienības teritorijā kārtība ir vienāda. SIA “Kocēnu komunālā saimniecība” nodrošina saviem klientiem vienotu rādījumu nodošanas kārtību, tas ir:

Mazsalacas apvienība

• Mazsalacas pilsētā, Mazsalacas pagastā un Skaņkalnes pagastā – rādījumus nodot sistēmā Bill.me, nosūtīt uz SIA “Banga KPU” e-pastu: , vai zvanot pa tālruņa numuriem 29395788, 64251394.
  • Ramatas pagastā – rādījumus nosūtīt uz e-pastu: vai nodot klātienē saimniecības vadītājai, vai paziņot pa tālr. 26355122, 27300204;
  • Sēļu pagastā – rādījumus nosūtīt uz Sēļu pag. e-pastu: , paziņot pa tālr. 26582985, 29470043 vai nodot klātienē saimniecības vadītājai.

Naukšēnu apvienība rādījumus var nodot, sūtot elektroniski uz e-pastu:  vai sazinoties pa tālr. 64250955.

Rūjienas apvienība – teritorijā iedzīvotāji nodod ūdens skaitītāju rādījumus pašvaldības kapitālsabiedrībai SIA “Rūjienas siltums”, vietnē Bill.me.

Strenču apvienība

Sedas pilsētas iedzīvotāji ūdens skaitītāju rādījumus nodod: sūtot uz e-pastu:  vai papīra formātā, ievietojot pastkastē pie pašvaldības ēkas Skolas laukums 1, Sedā.

Strenču pilsētas, Jērcēnu pagasta un Plāņu pagasta iedzīvotāji rādījumus nosūta uz e-pastu:  vai ievieto pastkastēs pie pašvaldības ēkām:

• Strenčos – Valkas iela 16 vai Rīgas iela 7;
  • Jērcēnos – “Jērcēnmuiža”;
  • Plāņos – Skolas iela 2.