TV personības brāļi Valters un Arnis Krauzes aicina uz sarunu vakariem ar humoru un muzikāliem elementiem

TV personības brāļi Valters un Arnis Krauzes aicina uz sarunu vakariem ar humoru un muzikāliem elementiem

Martā, aprīlī un maijā 12 kultūrvietās teju katrā Latvijas novadā notiks unikāli sarunu vakari ar humoru un muzikāliem elementiem “Krauze pret Krauzi” 5 raundos. Par mūziku rūpēsies grupa maestro Kristapa Krievkalna vadībā, bet konferencjē lomā iejutīsies nozīmīga Latvijas kultūras personība Ojārs Rubenis. Katrs pasākums būs īpašs un atšķirīgs, jo katrreiz būs kāds slepenais viesis – kāda visiem labi zināma un sabiedrībā iemīļota personība, kura saistīta ar konkrēto pilsētu. 24. aprīlī sarunu vakars notiks Valmieras Kultūras centrā.

Šajā gadā abiem brāļiem Krauzēm kopā paliek apaļi 100 un tas ir atzīmēšanas vērts. Turklāt gan Valteram Krauzem, gan Arnim Krauzem ir nopietna pieredzes bagāža – katrs televīzijas ekrānos atšķirìgās formās un kanālos pavadījis jau 25 skaistus, piedzīvojumiem, izaicinājumiem un pieredzes bagātus gadus – Arnis ziņu dienestā, Valters vairāk humorista ampluā. Tāpēc viņiem ir, ko teikt un ar ko dalīties. Ar notikumiem, sastaptajiem cilvēkiem, kurioziem un citu pieredzēto.

To, ka šādam pasākumam būs būt izdomāja Valters Krauze un ievilka šajā avantūrā brāli, un idejai līdzi pavilka arī nozīmīgu Latvijas kultūras personāžu, sabiedrisko darbinieku un Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieri Ojāru Rubeni, kurš kļūs par vakara konferencjē, solot izāzēt abus brāļus, izvilkt ārpus komforta zonas un piešķilt sarunai uguntiņu. Ar Ojāra vadīto LTV raidījumu “Labvakar!” Atmodas laikā brāļi Krauzes uzauguši. Un arī par to Valteram, Arnim un Ojāram kopā būs ko parunāt.

Vakara gaitā notiks sarunas, video stāsti par dzīvi, tās priekiem, kurioziem un likstām. Tie solās būs jautri un neiztrūks arī pārsteiguma elementi. Lai saruna jeb dialogs būtu kvalitatīvs ir nepieciešams uzdot pareizos jautājumus un to vislabāk paveiks neviens cits kā Ojārs Rubenis, pēc izglītības filologs, pēc profesijas žurnālists. Būs 5 sarunu raundi un muzikālais pavadījums kopā mūziķu grupa maestro Kristapa Krievkalna vadībā un pārsteiguma slepenais viesis, katrā pilsētā savs. Pasākumi patiks tiem, kuri ir ar jokiem uz Tu, māk pasmieties par dzīvi un kuriem patīk, ka lietas sauc īstajos vārdos. Biļetes: Biļešu paradīzes kasēs.

Informāciju sagatavoja:
Maija Trikule,
IDL Events/Saulrieta koncerti