Tuvojas Rūjienas vidusskolas salidojums. Ieskaties 3. augusta programmā!

Salidojuma programma

Šogad Rūjienas vidusskolai 105 gadu jubileja. Un mēs to svinēsim īstā Rūjienas garā, akcentējot mūsu vērtības. Par centrālo vērtību šajā jubilejā izvirzām drosmi. Kur tā mīt? No kurienes tā rodas? No spēka, no Rūjienas spēka!

Skolas jubileja ir svētki ikvienam un  visai pilsētai! Rūjieniešus, skolas bijušos skolēnus, absolventus un viesus 2024. gada 3. augustā sagaida plaša svētku programma. Aicināsim atcerēties, stāstīt un diskutēt, piedalīties tradicionālajā žetonu parādē un gājienā, sagaidīt svinīgus un muzikālus pārsteigumus, kā arī dejot līdz rīta gaismai!

Svētku programma

Plkst. 10.00 – BAKSTEBOLA cienītāju, spēlētāju un līdzjutēju “3X3” TURNĪRS. Pieteikšanās – ej.uz/105-turnirs. Turnīru rīko – Rolands Rullis un Rūjienas Basketbols. Vairāk uzzini, zvanot 26123955 vai rakstot uz .

No plkst. 11.00 atgriezies bērnības atmiņās, apskati un pavadi laiku MAZAJĀ SKOLĀ Skolas ielā 24! Skola absolventiem būs atvērta līdz plkst. 17.00.

Plkst. 12.00 – TIEŠAIS ĒTERS no Rūjienas vidusskolas – svētku studijas frekvences sociālo tīklu platformās pārņems 88. izlaiduma absolvente Iveta (Švalbe) Auniņa, atklājot svētku stāstus un drosmes garu kopā ar bijušajiem skolēniem un absolventiem no visas pasaules.

Plkst. 13.30 MUZIKĀLIE PRIEKŠNESUMI uz lielās svētku skatuves skolas pagalmā.

No plkst. 14.00 līdz 23.00 – SALIDOJUMA DALĪBNIEKU REĢISTRĒŠANĀS sporta hallē. Izmantot iespēju reģistrēties aicināts ikviens absolvents vai bijušais Rūjienas vidusskolas skolēns, lai pusnaktī uzzinātu viskuplāk reģistrētās klases titulu!

Plkst. 14.00 iekustini prātu un atsvaidzini intelektuālās prasmes, piedaloties ERUDĪCIJAS SPĒĻU retrospekcijā – no “Sapere aude” līdz “KO TU?”! Izveido komandu 2 līdz 5 cilvēku sastāvā un piesakies – ej.uz/105-spele

Plkst. 15.30 – DROSMES DISKUSIJĀ #UzdrīkstiesBūt tiksies Inga Spriņģe, 75. izlaiduma absolvente, un Monta (Skujeniece) Brīnuma, 91. izlaiduma absolvente un Rūjienas vidusskolas direktores vietniece mācību darbā, lai kopā ar rūjieniešiem un viesiem diskutētu par drosmīgu uzdrīkstēšanos.

Glabā žetonu, draugs! Plkst. 17.00 ŽETONU PARĀDE un GĀJIENS. Stāšanās gājienam pie izlaiduma žetoniem no plkst. 16.30.

Plkst. 18.00 — 105. JUBILEJAS SVĒTKU KONCERTS. Vārdā drosme ir 6 burti, bet tie spēj sevī ietilpināt tik daudz. Vispirms uzdrīkstēties, tad enerģiski īstenot savas ieceres! Izmanto iespēju apsveikt skolu jubilejā SVĒTKU KONCERTA laikā, iepriekš piesakoties, zvanot pa tālr. 64268136.

No plkst. 19.00 līdz pat pusnaktij izmanto FOTOKASTI ēdamzālē, lai iemūžinātu salidojuma atkalsatikšanās prieku kopā ar skolas laika draugiem!

No plkst. 19.00 – svētku BURZIŅŠ un salidojuma DZIESMU IZLASE sporta hallē pie galdiņiem.

Plkst. 20.00 uz lielās skatuves koncerts ATMIŅU KLADE ar grupu BAD HABITS. Pašmāju rokgrupa, kas zināma arī kā B/H, pēdējo gadu laikā izdevusi vairākus augsti novērtētus dziesmu singlus un piedalījusies nacionālajā Eirovīzijas atlasē. 3. augustā grupa uz skatuves kāps ar latviešu iemīļotākajām dziesmām, uzburot skolas laika atmiņas.

No plkst. 21.00 Rūjienas vidusskolas 105 gadu un ēkas Rīgas ielā 30 — sešdesmit gadu ilgais stāsts piedzīvos MULTIMEDIĀLU atdzimšanu un unikālu VIDEOPROJEKCIJU pieredzi vecajā sporta zālē.

No plkst. 22.00 līdz saules lēktam deju placi piepildīs BALLE kopā ar grupu BEKARS, šova “X FAKTORS” dalībniekiem un trīs dažādiem, bet tomēr līdzīgi domājošiem mūziķiem, kuri ar savu daudzveidīgo mūziku vēlas drosmīgi pierādīt to, ka mūzika nav ieliekama četrās sienās.

Pusnaktī jeb plkst. 00.00 salidojuma kulminācija – 105 BALSU SADZIEDĀŠANĀS un pusnakts PĀRSTEIGUMS.

Dienas laikā mūzikas ritmus iegriezīs RadioTev personība DJ Rūdolfs Švēde, savukārt nakts popūriju svētku BURZIŅAM aicināts veidot ikviens, pievienojot iemīļotākās skolas laika dziesmas – ej.uz/105-dziesmas

Īpaši veidotā SVĒTKU KVARTĀLĀ (laukumā pie sporta halles) būs iespēja iegādāties ēdienus un dzērienus. Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts.

Iedrošinām absolventus, skolēnus, skolas darbiniekus un arī Rūjienas iedzīvotājus dalīties savos – skolas laika un dzīves – drosmes stāstos. Lai dalītos ar DROSMES STĀSTIEM, pievienotos absolventu tīklam vai sazinātos ar salidojuma koordinatoriem, aicinām sūtīt ziņu Rūjienas vidusskolas sociālo tīklu platformās, uz e-pastu vai zvanīt +371 64268136!

Būsim drosmīgi! Tiksimies Rūjienas vidusskolā 3. augustā! #UzdrīkstiesBūt

Informāciju sagatavoja:

Rūjienas vidusskola