Turpināsies peldētapmācība Strenču pamatskolas skolēniem

Valmieras peldbaseins

Uzsākoties otrajam mācību pusgadam, Strenču pamatskolas 3. un 4. klašu skolēni, līdz marta beigām, ik nedēļu, turpinās apmeklēt peldētapmācības nodarbības, kas norisināsies Valmieras Olimpiskajā centrā projekta “Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Valmieras novada Strenču apvienībā” ietvaros. Nodarbībās piedalīsies skolēni, kuri jau ir apguvuši peldētprasmi, kā arī skolēni bez peldētprasmes iemaņām.

Peldēšana ir viena no vislabākajām veselību veicinošajām fiziskajām aktivitātēm. Nodarbības peldbaseinā nostiprina bērnu veselību un imunitāti, kā arī veicina bērnu pareizu attīstību, labvēlīgi ietekmē asinsrites sistēmu un elpošanu. Peldot veidojas laba stāja, savukārt, aktīvas nodarbības ūdenī stiprina kaulus un nervu sistēmu un novērš plakanās pēdas attīstības iespēju, uzlabo miegu, apetīti un trenē izturību.

Dalība bez maksas!

Nodarbības norisinās projekta Nr.9.2.4.2/16/I/036 “Veselības veicināšana un slimību profilakses pasākumi Valmieras novada Strenču apvienībā” ietvaros.