Turpinās ūdens nodarbības senioriem

Piedāvā ūdens nodarbības senioriem

Valmieras pilsētas pašvaldība turpina īstenot projektu “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā”. Tajā turpinās peldēšanas un ūdens vingrošanas nodarbības Valmieras jaunajā peldbaseinā (Rīgas iela 91).

Senioriem, kuri vecāki par 54 gadiem, ir iespēja pieteikties peldēšanas un ūdens vingrošanas nodarbībām trenera uzraudzībā. Lai piedalītos nodarbībās, 2019.gada 11.februārī Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā Valmieras pilsētas pašvaldības darba laikā nepieciešams reģistrēties un saņemt bezmaksas apmeklējuma kuponus, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Kuponi tiks izsniegti par nodarbību periodu līdz 2019.gada beigām.

Paredzēts, ka vienai grupai nodarbības notiks astoņas reizes lielajā peldbaseinā, kura izmērs ir 21 x 25 metri, bet dziļums – 1,20 un 2,20 metri. Nodarbības katrai no grupām tiks organizētas pirmdienās vai ceturtdienās. 

Plašāka informācija par pieteikšanos nodarbībām pieejama, zvanot pa tālruni 64207120.

 Nodarbību apmeklējums ir bez maksas. Jāpiemin, ka vietu skaits nodarbībās ir ierobežots. Izmantojot iespēju vienreiz, atkārtoti pieteikties peldēšanas un ūdens vingrošanas nodarbībām nevarēs.

Projekta kopējās izmaksas ir 257049 EUR, tajā skaitā Eiropas Sociālā fonda līdzfinansējums 218491,65 EUR.

Šādas peldēšanas nodarbības un ūdens vingrošana notiks līdz 2020.gada martam. Nākamā gada nodarbībām būs iespējams pieteikties 2019.gada nogalē. Aicinām sekot līdzi informācijai Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapā www.valmiera.lv un informatīvajā izdevumā.