Turpinās projekta „Akmens kundziņš” īstenošana

Animācijas veidošana

Ramatas pagasta Kultūras centrs turpina 2021. gada 7. jūnijā uzsākto Vidzemes plānošanas reģiona un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta „Akmens kundziņš” īstenošanu. Projekta rezultātā taps animācijas filma, kurai scenāriju, sižetu, notikumus izdomā, zīmē, veido un ierunā Mazsalacas apvienības bērni, Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un Valmieras SOS ciemata bērni. Projekta ietvaros radošās darbnīcas notika un turpināsies gan Ramatas pagasta Kultūras centrā, estrādē un bibliotēkā, gan Mazsalacas Mūzikas un mākslas skolā, Mazsalacas novada muzejā.


No 16 līdz 18. augustam atraktīvi, krāsaini un izdomas bagāti norisinājās animācijas darbnīcas Ramatas pagasta Kultūras centrā, kurās aktīvi piedalījās Mazsalacas apvienības bērni un Valmieras SOS ciemata bērni.

Animācijas darbnīcas vadīja projekta režisore – animatore Dace Liepa, animatores Silva Utāne un Vija Liepiņa.

20. augustā ar runas mākslas pamatiem un ķermeņa valodas interpretācijām iepazīstināja skatuves runas pedagoģe Māra Liniņa.
Skaņu ierakstam gatavojas Mazsalacas Mūzikas skolas pedagoģe Baiba Bīviņa ar saviem mazajiem dziedātājiem, kuri septembrī dosies uz Valmieras studiju “Uga records”. Darbs pie filmas veidošanas vēl turpināsies arī septembrī, kad Mazsalacas novada bērni apgūs un ierakstu studijā ierakstīs filmas tituldziesmu filmai “Akmens kundziņš”.


Novembra mēnesī paredzētas animācijas filmas prezentācijas.

Ramatas pagasta Kultūras centra vadītāja – Sandra Zondaka

Animācijas veidošana