Turpinās peldēšanas un ūdens vingrošanas nodarbības

Piedāvā ūdens nodarbības senioriem

Valmieras pilsētas pašvaldība turpina projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Valmierā” īstenošanu. Tā ietvaros tiek organizēta pieteikšanās peldēšanas un ūdens vingrošanas nodarbībām Valmieras peldbaseinā (Rīgas iela 91).

Valmieriešiem, gan dāmām, gan kungiem, kuri vecāki par 54 gadiem, ir iespēja pieteikties peldēšanas un ūdens vingrošanas nodarbībām trenera uzraudzībā. Lai piedalītos nodarbībās, nepieciešams reģistrēties un saņemt bezmaksas apmeklējuma kuponus 25.novembrī no plkst.8.00 Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte).

Projekta ietvaros peldēšanas nodarbības un ūdens vingrošana notiks no 2020.gada janvāra līdz aprīļa vidum.

Vienai grupai nodarbības notiks astoņas reizes Lielajā peldbaseinā, kura izmērs ir 21 x 25 metri, bet dziļums – 1,20 un 2,20 metri. Tālrunis informācijai 64207120.

 Nodarbību apmeklējums ir bez maksas. Jāpiemin, ka vietu skaits nodarbību grupās ir ierobežots. Ja projekta laikā iespēja apmeklēt  bezmaksas peldēšanas un ūdens vingrošanas nodarbības jau ir izmantota, atkārtoti pieteikties nevar.

Projekta kopējās izmaksas ir 257049 EUR, tajā skaitā Eiropas Sociālā fonda līdzfinansējums 218491,65 EUR.

Projekta logo