Tūrisma uzņēmēji sarūpējuši pārsteigumus Valmieras dzimšanas dienas svinībām

Tūrisma uzņēmēji sarūpējuši pārsteigumus Valmieras dzimšanas dienas svinībām

Virtuālās realitātes spēles, dāvanas pie pirkumiem, svētku grila ēdienkarte, īpašie Valmieras dzimšanas dienas gardumi, bezmaksas izstādes un ekspozīcijas, jauna svētku pica un atlaides aktīvās atpūtas inventāram – īpašu Valmieras 739. dzimšanas dienas piedāvājumu sarūpējuši vairāki Valmieras tūrisma uzņēmēji!

SPA salons Līga, īpaši Valmieras dzimšanas dienai, radījusi mitrinošu sejas krēmu ar rudzupuķu ekstraktu, ko varēs iegūt dāvanā, iepērkoties Līga Nature SPA dabīgās kosmētikas salonveikalā (Rīgas iela 7) visās trīs svētku dienas – no 22. līdz 24. jūlijam.

Vienīgā turku kafejnīca Valmierā –AHH-MEAT (Rīgas iela 37), aicina palutināt savas garšu kārpiņas svētku noskaņās – visu nedēļu, no 18. līdz 24. jūlijam, uz grila tiks gatavotas dažādas svētku maltītes.

Par godu Valmieras dzimšanas dienai, kafejnīca STROPS (Stacijas iela 57) radījusi jaunu svētku picu, ko būs iespējams baudīt visu svētku nedēļu.

Savukārt, viesojoties kādā no pilsētas svētku dienām picērijā Čili Pizza (Georga Apiņa iela 10A) un iegādājoties jebkuru 30 cm picu uz vietas, viena Coca-Cola (0,25 l) pudelīte maksās tikai 0.49 EUR.

Nesen atklātā kūkotava Gulbīt’s desertu darbnīca (Rīgas iela 27) parūpēsies, lai ikviens Valmieras iedzīvotājs vai pilsētas viesis visās trīs svētku dienās var nobaudīt īpašo dzimšanas dienas desertu! Piedāvājumā būs Krāču kakta stiķenīte, Nakts pie Gaujas un Dullais ābols Pauku Priedēs.

Viesnīcas WOLMAR restorāns (Tērbatas iela 16A) aicina uz jauku pasēdēšanu restorāna terasē, jo visu svētku nedēļu piedāvājumā būs Sangrija diviem.

Arī restorāns DELIZIA (Kārļa Baumaņa iela 9, Valmiera un Alejas iela 1, Kocēni) aicina uz svētku dzēriena baudīšanu, jo galdā tiks celts melleņu mohito.

Picu Fabrika OZO (Nameja aleja 1, Valmiermuiža) aicina ciemos, lai nogaršotu īpašo Valmieras svētku kūku un garšu kārpiņas palutinātu ar atvēsinošo Valmiermuižas dzērienu. Piedāvājums būs spēkā no 18. līdz 24. jūlijam.

Dodoties gar Gaujas krastiem, neaizmirsti pakāpties pāris soļus augstāk līdz Valmieras senpilsētai, kur atrodas Valmieras muzejs (Bruņinieku iela 3), jo tieši tur visas trīs svētku dienas muzeja ekspozīciju un izstāžu apskate būs bez maksas.

Veikals EŽI (Rīgas iela 43) ar jaudīgu svētku piedāvājumu aicina ciemos sestdien, 23. jūlijā, jo tieši tad visām precēm tiks piemērota 15% atlaide, bet velosipēdu nomai 30% atlaide!

Svētdien, 24. jūlijā, kad svētki tuvosies izskaņai, Krāču kaktā SĶŪNIS (Krāču iela 2) jautrība vēl nebeigsies. Ikvienam būs iespēja uzspēlēt virtuālās realitātes spēles, retro datorspēles un galda spēles. Ģimenēm un draugu kompānijām būs sarūpēts fotostūris, sacensības un dažādas atrakcijas. Īpašā svētku cena: 5 EUR personai vai 10 EUR ģimenei.

Vai esi kādreiz devies braucienā pa Valmieras galveno ielu Gauju? Visās trīs svētku dienās Gaujas Vītoli (Tālavas iela 1A) piedāvās šādu iespēju, nodrošinot ar kanoe laivām visus interesentus. Dodies kopā ar ģimeni vai draugiem braucienā no Kazu krācēm līdz apvedceļa tiltam (2,5 h / 20 EUR).

Vecpuišu parka sirdī mītošais restorāns VECPUISIS (Leona Paegles iela 10) viennozīmīgi palutinās ikviena garšu kārpiņas, jo visās trīs svētku dienās būs iespējams nogaršot īpašu Valmieras dzimšanas dienas desertu – ceptu šokolādes bumbu, pasniegtu ar melleņu putām.

Valmiermuižas alus virtuvē aicina uz nesteidzīgām un brangām brokastīm no trešdienas līdz svētdienai. Pavāri sarūpējuši latvisku garšu piedāvājumu gardēžiem, galdā ceļot no vietējo zemnieku veltēm gatavotu gardu un veselīgu maltīti ikkatrai gaumei. Vai esi baudījis Valmieras karstmaizi? Par godu svētkiem aicinām brokastu piedāvājumā nobaudīt Valmieras karstmaizi, kas gatavota no pašu ceptas alus maizes, kuras sastāvā pievienots brangais un tumīgais Valmiermuižas alus.

Visu svētku nedēļu būs iespējams nogaršot arī restorāna AKUSTIKA (Diakonāta iela 6) kokteili Valmierai 739, kas tapis par godu pilsētas dzimšanas dienas svinībām. Kokteilī būs jūtamas melleņu, lavandas, citronu un cidoniju garšu nianses. Lai parūpētos par gardām maltītēm un atspirdzinošiem dzērieniem ārpus restorāna, Akustikas komanda visas trīs svētku dienas gaidīs ikvienu gardēdi uz pop-up restorānu netālu no svētku galvenās skatuves pilsētas centrā.

No 22. līdz 24. jūlijam svinēsim Valmieras 739. dzimšanas dienu. Parunāsimies, pasmiesimies, paklausīsimies, paskatīsimies, padejosim, padomāsim, pastaigāsimies, pabraukāsimies, paskriesim, pavizināsimies, paleposimies, padarīsim, paēdīsim, papriecāsimies! Patiksimies! Dzimšanas dienas svētku randiņa programmu meklē valmierasvin.lv

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Fotogrāfijas un videomateriāli var tikt izmantoti Valmieras novada pašvaldības publicitātes vajadzībām.