Turcijas Republikas vēstniecības Pirmā padomniece viesojas Valmierā un uzaicina ukraiņu hokejistus uz Bērnu dienas svinībām Antālijā

Šodien Valmierā viesojās Turcijas Republikas vēstniecības Pirmā padomniece Gülce Kumrulu kundze. Vizīte sākās Valmieras Olimpiskajā centrā, lai pasniegtu kādu īpašu balvu – uzaicinātu ukraiņu bērnus – hokejistus uz vienas nedēļas programmu Antālijā, un turpinājās iepazīstot Valmieru un tās sporta infrastruktūru.

Programmas ietvaros bērni izbaudīs ne tikai saulainas brīvdienas, bet arī pievienosies 23.aprīļa Bērnu dienas svinībām kopā ar saviem turku draugiem. Šis festivāls ir radies, pateicoties Turcijas Republikas dibinātājam, kurš tautas suverenitātes proklomēšanas dienu veltīja, lai atbalstītu Turcijas neatkarības karā cietušos bērnus, jo bērni ir pasaules nākotne.

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Turcijas Republikas vēstniecību Rīgā, valmierieti Romānu Naudiņu un Valmieras novada pašvaldību.

Valmieras iepazīšana turpinājās ar ekskursiju Jāņa Daliņa stadionā un Valmieras novada pašvaldības priekšsēdētāja Jāņa Baika prezentāciju par Valmieru un Valmieras novadu. Gülce Kumrulu bija iedvesmota par teritorijas attīstību, atbalstu bērniem un patvēruma meklētājiem no Ukrainas, Valmieras infrastruktūru, kultūras un sporta iespējām, līdz ar to Turcijas Republikas vēstniecei uz Rīgu aizveda iedvesmas pilnus stāstus un plānus par nākamo vizīti jau pavisam drīz, jo pilsēta vēstniecei esot jāredz pašai savām acīm.