Trikātas senioru deju grupa “Sapnis”, gatavojoties pastāvēšanas divdesmitgadei, aicina pulkā jaunus dalībniekus

Trikātas senioru deju grupa “Sapnis” savu darbību uzsāka pirms deviņpadsmit gadiem oktobrī. Kolektīvu kopš tā pirmsākumiem vada Liāna Ozoliņa. Dejotāji novērtē viņas pieredzi un darba spējas un arī aicina pulkā jaunus dalībniekus.

Visas deju grupas dejas ir Liānas orģinālās horeogrāfijas, tāpēc “Sapnis” atšķiras no citām deju grupām. Katra deja veido unikālu zīmējumu, katra ir ar savu odziņu. Gadu gaitā kolektīva sastāvs ir mainījies, bet ir dāmas, kuras dejo jau teju 20 gadu. Pašlaik deju grupā ir 12 dalībnieki, tajā skaitā arī viens kungs. Dejotgribētāji ir gan vietēji un no tuvējās apkārtnes – Trikātas un Strenčiem, gan arī valmierieši.

Ar deju uzvedumiem ir apceļota liela daļa Latvijas, piedaloties draugu kolektīvu rīkotajos sadančos. Novada vārds aizvests arī ārpus Latvijas, piedaloties koncertos ārzemēs.

Trikātas senioru deju grupa “Sapnis” nupat veiksmīgi piedalījās Valmieras novada pašvaldības iedzīvotāju iniciatīvas projektu konkursā, kura gaitā deju grupai uzšūti jauni, skaisti tērpi. Pirmais koncerts ar jaunajiem tērpiem paredzēts 25. novembrī Valkas deju kopas 20 gadu jubilejas koncertā, bet 8. decembrī dejotāji sadancosies Naukšēnu pagasta kultūras nama rīkotajā koncertā “Sanākam, sadziedam, sadejojam”.

2024. gadā Trikātas senioru deju grupa “Sapnis” svinēs 20 gadu jubileju. Lai pienācīgi sagatavotos šim notikumam, pulkā tiek aicināti jauni dalībnieki – gan dāmas, gan kungi. Pavadīsim kopā jaukus mirkļus mēģinājumos un koncertos!

Deju grupas mēģinājumi notiek Trikātas Kultūras centrā vienu reizi nedēļā – trešdienās. Pieteikšanās pie Dailas, zvanot pa tālruni 26585825, vai Vijas, zvanot pa tālruni 26587510.