Treimanis izcīna astoto vietu Eiropas BMX kausa 6.posmā

Aizvadītās nedēļas nogalē Portugālē, Anadija bmx trasē notika BMX Eiropas kausa piektā un sestā posma sacensības, kur savus spēkus izmēģināja BMX kluba Tālava trenera Olafa Lakuča audzēkņi, Valmieras Sporta skolas sportisti Mārtiņš Emīls Treimanis un Dāvis Jānis Elbrets.

Svētdien labu sniegumu junioru vīru grupā, noslēdzot labāko astotnieku demonstrēja Mārtiņš Emīls Treimanis. Lai gan pirmais brauciens nebija tik veiksmīgs, tomēr, jau cīnoties ceturdaļfinālā, Mārtiņš finišu sasniedza otrais, bet pusfināla braucienā pārliecinoši finišēja pirmais. Sestdien piektā posma sacensības Treimanis noslēdza 15.vietā, finišējot astotais pusfinālā.

Kluba biedrs Dāvis Jānis Elbrets B15/16 grupas konkurencē piektā posma sacensības noslēdz 21.vietā, bet jau svētdien Valmieras Sporta skolas un BMX kluba “Tālava” sportists izcīnīja 15.vietu, noslēdzot sacensības pusfinālā.

Eiropas kausa septītā un astotā posma norise Valmierā bija plānota 11. un 12.septembrī, bet Latvijas Riteņbraukšanas federācija informēja, ka šie posmi tiek atcelti Covid-19 pandēmijas izplatības dēļ. Savukārt sezonas noslēguma posmi 25. un 26.septembrī gaidāmi Papendālē, Nīderlandē.

Informāciju sagatavoja:
Alise Šoka, “Tālava/VBSS” pārstāve