Tradicionālais RIX klavieru kvarteta vasaras koncerts Oleru muižā

Sestdien, 29.jūlijā, plkst. 18.00 Oleru muižā norisināsies tradicionālais RIX klavieru kvarteta vasaras koncerts.

Šogad aprit 30 gadi, kopš ansambļa mūziķi uzsāka sadarbību. Un tikai nedaudz mazāk par gadu pagājs, kopš RIX klavieru kvartets ir kopā ar mums Oleru muižā.

RIX klavieru kvartets: Sandis Šteinbergs (vijole), Ilze Kļava (alts), Reinis Birznieks (čells), Jānis Maļeckis (klavieres).

Programmā: Selga Mence Klavieru kvartets, Tālivaldis Ķeniņš Klavieru kvartets No. 1, J. Brāmss Klavieru kvartets No.3, op.60.

Ieeja par ziedojumiem. Tā kā vietu skaits ierobežots, lūdzam obligāti pieteikt savu apmeklējumu līdz 27.jūlijam, e-pasts . Pieteikumā lūdzam norādīt vārdu, uzvārdu un apmeklētāju skaitu.

Pēc koncerta neliela “afterpārtija”. Mēs atradīsim glāzes Jūsu atnestajam vīnam.

Pasākumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Vidzemes plānošanas reģions, Valmieras novada pašvaldība un biedrība “Oleru muiža”.

Pirms koncerta ierēķiniet laiku arī Muižas dārza apskatei!

Uz tikšanos!

Informāciju sagatavoja: