Toms Skujiņš līdzjutēja lomā piedalīsies LVM MTB un Gravel maratona posmā Cēsis – Valmiera

Toms Skujiņš piedalīsies maratonā Cēsis-Valmiera

Latvijas šobrīd vadošais šosejas riteņbraucējs Toms Skujiņš 28. aprīlī līdzjutēja lomā piedalīsies “Latvijas valsts mežu” MTB un Gravel veloseriāla pirmajā posmā: Cēsis – Valmiera. Pasaules ranga TOP30 braucējs atbalstīs nākotnes čempionus “Maxima” bērnu braucienā, kā arī sagaidīs finišā un pasniegs balvas ātrākajiem MTB un Gravel distanču veicējiem.

Toms Skujiņš, kurš kopā ar savu ģimeni pamatā dzīvo skaistajā Andorā, Latvijā iegriežas samērā reti. Tomēr allaž viņa viesošanās dzimtenē paiet ar daudz paveiktiem labiem darbiem. Šogad Toms Latvijā ieradīsies pēc aizvadītā pavasara cēliena, kas carnikavietim bijis labākais viņa līdzšinēja karjerā.

28. aprīlī viņš, tāpat kā vēl vairāki tūkstoši velo cienītāju, dosies uz Latvijas riteņbraukšanas klasiku: Cēsis – Valmiera. Šis būs pašmāju vērienīgākā veloseriāla – LVM MTB un Gravel maratona 1. posms.

Toms sākotnēji atbalstīs un dos pa vērtīgam padomam mazākajiem pedāļu minējiem, kuri sacentīsies “Maxima” bērnu braucienos. Sacensību trase atradīsies pašā Cēsu centrā – Vienības laukumā.

Tikmēr “Toyota” Gravel, “Lielbāta” MTB un “Mammadaba” Veselības brauciena dalībniekus Skujiņš sagaidīs ierastajā kalniņā pie Sv. Sīmaņa baznīcas Valmierā. Savulaik arī pats tur azartiski finišējis. “Strade Bianche” vicečempions apbalvos ātrākos braucējus.

Jāatzīmē, ka karjeras izaugsmē Skujiņam, tāpat kā pārējiem vadošajiem Latvijas braucējiem, būtiska loma bijusi tieši pašmāju MTB maratoniem, kuros apgūtas gan taktiskās, gan vēl jo vairāk tehniskās iemaņas, kas palīdz arī augstākās raudzes sacensībās.

Pieteikšanās Cēsis – Valmiera posmam pieejama mājaslapā www.velo.lv. Tur atradīsiet arī citu vērtīgu informāciju.

Informācija: Toms Markss
Latvijas Riteņbraukšanas federācijas ģenerālsekretārs
Tālrunis: +371 26255435
Elektroniskā pasta adrese: