Tirgotājus aicina pieteikties Kokmuižas svētku tirgum

2021. gada 3. un 4. septembrī Valmieras novada Kocēnos norisināsies jau 7. Kokmuižas svētki, kas turpinās iedzīvināt Kokmuižas kultūrvēsturisko mantojumu un visas dienas garumā apmeklētājiem piedāvās plašas atpūtas iespējas, kā arī daudzveidīgu kultūras programmu.

Pieteikšanās dalībai tirgū ir noslēgusies! Valmieras novada pašvaldība aicina dažādu amatu pratējus, amatniekus, māksliniekus, zemniekus, stādu audzētājus Kokmuižas svētku laikā priecēt apmeklētājus ar pašu audzētiem un ražotiem pārtikas produktiem, pašu izgatavotiem augstas kvalitātes izstrādājumiem un piedalīties Kokmuižas svētku tirgū, kas norisināsies 4. septembrī no plkst. 10.00 līdz 15.00.

Pieteikt dalību Kokmuižas svētku amatnieku un mājražotāju tirgum var ŠEIT līdz 30. augustam!

Informācija tirgotājiem: Inese Bērziņa, 26328943,