Tirgotāji aicināti pieteikties dalībai Ziemassvētku tirdziņā Valmierā

10. decembrī Valmierā, Vecpuišu parkā, no plkst. 11.00 – 15.00 norisināsies Ziemassvētku tirdziņš, kura laikā valmierieši un pilsētas viesi varēs sagaršot, aplūkot un pieskarties īstai svētku sajūtai. Tirgotāji parūpēsies, lai ikvienam tirdziņa apmeklētājam būtu iespēja iegādāties gardumus savam svētku galdam un jaukas dāvanas kā lieliem, tā maziem.
Tirgotāju pieteikšanās dalībai Ziemassvētku tirdziņā – līdz 27. novembrim, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu. Īpaši tiek gaidīti tirgotāji, kuru sortimentā ir Ziemassvētku garšas, svētkiem atbilstošas dāvanas, kā arī dažādi adījumi, sveces un citi gada tumšajam un vēsajam laikam noderīgi produkti.

Lūgums rūpīgi iepazīties ar tirdziņa nolikumu:

Papildus saziņai par tirdziņa norisi:
Valmieras Kultūras centra kultūras projektu vadītāja Sintija Milberga
e-pasts:
Tālr. 20436868