Tirgotāji aicināti pieteikties dalībai Valmieras dzimšanas dienas tirgū

Tirgotāji aicināti pieteikties dalībai Valmieras dzimšanas dienas tirgū

Valmieras 741. dzimšanas dienas laikā, 27. jūlijā no plkst. 9.00 līdz 16.00, Rīgas ielas posms būs pārtapis par gargabala distanci, kurā doties, lai sastaptos ar acīm, sirdij un garšu kārpiņām tīkamiem darinājumiem. Mājražotāji un amatnieki aicināti pieteikties tirdziņam līdz 30. jūnijam.

Lūdzam rūpīgi iepazīties ar nolikumu.

Jāpiemin, ka sabiedriskās ēdināšanas pakalpojuma sniegšanai pieteikšanās ir atvērta līdz 2. jūnijam, pieteikuma anketa ir šeit.

Papildu saziņai par tirdzniecības norisi lūdzam rakstīt e-pastu uz .

Valmierai šogad 741. dzimšanas diena un izcilajam soļotājam, Latvijai pirmās olimpiskās medaļas ieguvējam, patriotam, valmierietim Jānim Daliņam – 120. Tāpēc Valmieras dzimšanas dienā aicināsim paskatīties uz mūsdienu pasauli Jāņa Daliņa acīm. Kādu brīdi soļosim kopā, lai uzzinātu Jāņa Daliņa neparasto un iedvesmojošo stāstu un satiktos ar dzīvesprieku Valmieras 741. dzimšanas dienā!

Plašāk par Valmieras 741. dzimšanas dienu uzzini tīmekļvietnē valmierasvin.lv.