Tirgotāji aicināti pieteikties dalībai svētku tirdziņā

Valmieras 739. dzimšanas dienas “Svētku randiņš” laikā, 23. jūlijā, no plkst. 9.00 līdz plkst. 16.00 Valmieras centrā uz košu, vasarīgu un garšīgu satikšanos – svētku tirdziņu – aicinās Valmieras un citu novadu amatnieki un mājražotāji.

Tirgotāji dalībai tirdziņā aicināti pieteikties no 30. maija līdz 4. jūlijam, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu, kas pieejama Valmieras Kultūras centra mājaslapā www.vkc.lv šeit. Īpaši aicinām pieteikties mājražotājus un amatniekus, kuri piedāvā stādus, koka un māla darinājumus, rotas, dažādus gardumus, tekstilizstrādājums un dažādas mājsaimniecībā noderīgas lietas.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Valmieras Kultūras centra projektu vadītāju Sintiju Milbergu, sūtot e-pastu: vai zvanot pa tālruni 20436868.