Tirdzniecības centram VALLETA apbalvojums konkursā “Latvijas labākais tirgotājs 2021”

Valleta

Konkursā “Latvijas labākais tirgotājs 2021”, ko ikgadēji rīko Latvijas Tirgotāju asociācija un Latvijas pašvaldību savienība,  kategorijā “Tirdzniecības centri” par labāko atzīts tirdzniecības centrs “Valleta” Valmierā. Balvu pasniegšana notika 7. jūlijā tirdzniecības centrā “Akropole” Rīgā.

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “VRPB”, tirdzniecības centrs “Valleta” ir Latvijā lielākais tirdzniecības centrs ārpus Rīgas. Veikalu sastāvu veido gan Eiropā atpazīstamu, gan iecienītu Latvijas zīmolu un reģiona uzņēmēju veikali. Novērtējot pieejamās preces un Valmieras pilsētas infrastruktūru, “Valletu” par savu iepirkšanās vietu izvēlas ģimenes no visas Vidzemes. “Valletas” veikalos izvēlas iepirkties arī tuvāk robežai dzīvojošie igauņi.

Konkursā tradicionāli ik gadu izvērtē iedzīvotāju apkalpošanas kvalitāti un daudzveidību, atzīmējot labākos tirdzniecības nozares uzņēmumus. Objektus vērtē ekspertu komisija, un tiem atbilstoši ekspertu vērtējumam tiek piešķirti uzvarētāja, laureāta vai dalībnieka goda nosaukumi, attiecīgi diplomi un tiesības izmantot “Latvijas labākā tirgotāja” logo.

Konkursa “Latvijas Labākais Tirgotājs” mērķis ir veicināt pircēju un apmeklētāju apkalpošanas standartu un kultūras uzlabošanu uzņēmumā, vienlaikus paaugstinot tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu nozares uzņēmēju piedāvātā servisa kvalitāti, motivējot personāla individuālo ieguldījumu.