Aicina uz tikšanos par Burtnieku ezera tūrisma attīstības stratēģiju

Tikšanās par Burtnieku ezera tūrisma attīstības stratēģiju

Teiksmainais Burtnieku ezers kā viens no Valmieras novada simboliem ar savu dabas krāšņumu un atpūtas iespējām piesaista gan vietējos iedzīvotājus, gan arī ārzemju ciemiņus.

Vēloties izcelt un stiprināt Burtnieku ezera atpazīstamību un veidot kopēju skatījumu par tūrisma attīstību, aicinām Burtnieku ezera apkārtnes tūrisma uzņēmējus un vietējos iedzīvotājus uz tikšanos par topošo Burtnieku ezera tūrisma stratēģiju.

Tikšanās notiks 10. oktobrī plkst. 16.00 Burtnieku apvienības pārvaldes telpās Burtniekos, Jāņa Vintēna ielā 7.

Vidzemes augstskolas asociētais profesors un tūrisma speciālists Andris Klepers iepazīstinās ar projekta “Sabiedrības iesaiste zīmola “Burtnieka zandarts” izveidē un informēšanā par ezera zivju resursu racionālu un saudzīgu izmantošanu” plānotajiem pasākumiem un to sasaisti ar Burtnieka tūrisma attīstības stratēģiju.

Nākotnē zīmols “Burtnieka zandarts” būtu kā vienojošs atpazīstamības elements apkārtnes tūrisma un viesmīlības nozares uzņēmējiem, kas palīdzēs palielināt kopējo tūrisma plūsmu ap Burtnieku ezeru.

Kopīgās diskusijās pārrunāsim pašreizējo Burtnieku ezera tūrisma un zivju resursu situāciju un radīsim iedvesmu nākotnes plāniem un idejām.

Aicinām pieteikt savu dalību līdz 7. oktobra plkst. 16.00, rakstot uz e-pastu vai zvanot pa tālruni 26434663.