Tikšanās ar filmu radošajām komandām

Kino "Gaisma" Valmierā aicina uz radošajām tikšanās ar filmu veidotājiem.

Kino “Gaisma” Valmierā aicina uz radošajām tikšanās ar filmu veidotājiem.

  • 10.oktobrī plkst.19.00 būs saruna ar radošo komandu pēc filmas“Upurga” (16+);
  • 17.oktobrī plkst. 19.00 tikšanās ar animācijas filmas “Mans laulības projekts” režisori Signi Baumani un producentu Sturgi Warner.

Filma “Upurga” ir stāsts par to, ka pedantisks piedzīvojumu gids Andrejs mežonīgas pierobežas upes ielejā pazaudē savu māsu un viņas komandu – filmēšanas grupu, kas tur ieradusies filmēt veģetāro desiņu reklāmu. Taču piedzīvojums noiet greizi, kad filmēšanas grupa pēkšņi pazūd. Lai viņus glābtu, Andrejam nākas vienatnē doties dziļi noslēpumainā dabas pasaulē, kur sagaida cīņa gan ar ārējiem spēkiem, gan paša iekšējo trauksmi. Viņš nezina, ka šajā ielejā rudeņos uzplaukst dabas parādība, no kuras neprātīgā spēka nav pasargāti pat vietējie. Atrast pazaudēto nebūs viegli, un drīz vien Andrejs uzzinās – kas meklē, tas pazūd!

Režisors: Uģis Olte. Lomās: Igors Šelegovskis, Inga Tropa-Fišere, Morten Traavik.

Filma latviešu valodā ar titriem krievu un angļu valodā.

Animācijas filma “Mans laulību projekts”. Zelma, uzaugot Padomju Savienībā, kopš bērnu dienām dzirdējusi vairākas patiesības. Pirmā – tev būs sargāt savu nevainību līdz kāzām. Otrā – tev būs ģērbties kā meitenei. Trešā – tev būs izlikties mazāk zinošai kā vīram. Ceturtā – tev būs gatavot ēst. Piektā – tev būs mīlēt bērnus vairāk nekā vīru… Zelma šīm bauslībām mēģina sekot, bet viņas ķermenis, neironi un bioķīmiskie procesi liek šķēršļus tam, kā viņu sabiedrība ir audzinājusi.

Filma latviešu valodā ar subtitriem angļu valodā.

Informāciju sagatavoja:

kino “Gaisma”