Tiešsaistes lekcija “Vai mans bizness ir ienesīgs?”

Tiešsaistes lekcija “Vai mans bizness ir ienesīgs?”

23. februārī plkst. 10:00 – 11:30 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Ventspils biznesa inkubators aicina mazos un vidējos uzņēmumus uz tiešsaistes lekciju “Vai mans bizness ir ienesīgs?”, atklājot 4 lekciju ciklu “VEIKTSPĒJA”.

Pasākuma laikā dalībniekiem būs iespēja apgūt vienkāršus un ikvienam saprotamus uzņēmuma rentabilitātes analīzes paņēmienus, kas sniedz iespēju bezkaislīgi paskatīties uz savas saimnieciskās darbības produktivitāti. Lekcija būs noderīga maziem un vidējiem komersantiem, kas vēlas pārliecināties, vai uzņēmums tiešām ģenerē peļņu, un cik konkurētspējīgs tas ir attiecībā pret konkurentiem. 

Pasākuma programmā paredzēts aplūkot šādus jautājumus:

  • Kāpēc uzņēmumam ir svarīgi veikt savu finanšu rādītāju analīzi?
  • Kas ir peļņas vai zaudējumu aprēķins?
  • Kādi ir svarīgākie rentabilitātes rādītāji, kā tos aprēķināt, un ko tie stāsta par saimnieciskās darbības efektivitāti?
  • Dažādu piemēru aplūkošana.

Lekciju vadīs Maksims Sičs, uzņēmuma AG Capital CFO Services biznesa attīstības vadītājs. Maksims ir finanšu konsultants ar starptautisku pieredzi, kas palīdz uzņēmumiem attīstīt biznesu un uzlabot finanšu rezultātus MVU un Lielo biznesu segmentā dažādās valstīs. Finanšu Modelēšanas Pasaules Kausa līdzdibinātājs un COO. Paralēli Maksims vada apmācības privāto uzņēmumu segmentā finanšu pratības jomā, naudas plūsmas un budžeta plānošanā, krīzes plānošanā, kā arī vada vieslekcijas Mykolas Romeris universitātē un Rīgas Ekonomikas augstskolā (SSE Riga).

Lekcija norisināsies latviešu valodā, un to varēs vērot ikviens interesents LIAA Ventspils biznesa inkubatora Facebook lapā – fb.me/e/14dnD5oqW.

Šis būs pirmais pasākums četru lekciju ciklā “VEIKTSPĒJA”. Lekciju cikls paredzēts maziem un vidējiem uzņēmumiem, kas vēlas iegūt praktiskas zināšanas par galvenajiem faktoriem, kas veido augstu pievienoto vērtību un veicina uzņēmuma konkurētspēju.

Plānotās lekcijas:

  • “Vai mans bizness ir ienesīgs?”, 2022. gada 23. februārī;
  • Tēma: Inovācijas, 2022. gada maijā;
  • Tēma: Cilvēkkapitāls, 2022. gada augustā;
  • Tēma: Digitalizācija, 2022. gada novembrī.