Tiek iznomātas telpas Rubenes ielā 43a, Valmierā

Tiek iznomātas telpas Rubenes ielā 43a, Valmierā

SIA “Valmieras ūdens” iznomā rūpnieciskās ražošanas ēku Valmierā, Rubenes ielā 43a. Ēkas iekštelpu plānojums ir racionāls un kopumā labā tehniskā stāvoklī. Tās pirmajā stāvā ar kopējo platību 551,2 m2 ir saimniecības telpas, garāžas, noliktavas, darbnīcas, sanitārais mezgls, kā arī atpūtas zona ar pirti. Savukārt otrajā stāvā ar kopējo platību 18,6 m2 ir koridors un darba telpa. Ēkā ir atsevišķas ieejas gan darbnīcas telpās, gan lielākajā atpūtas un sanāksmju telpā.

Lokācija ērta un pieejama – attālums līdz Rīgas ielai tikai aptuveni 1 km, objektam attīstīta apkārtējā infrastruktūra, labs piebraucamais ceļš, aktīva komercdarbības un ražošanas vide.

Nomas maksa noteikta 2 EUR/m2 bez PVN. Sīkāka informācija pieejama, sazinoties ar SIA “Valmieras ūdens” Saimnieciskās daļas vadītāju Inetu Matvejevu (26459768).

Informāciju sagatavoja
SIA “Valmieras ūdens”