Tiek aicināti pieteikties rektora amata kandidāti Vidzemes Augstskolā

Pirmajā izsludinātajā starptautiskajā konkursā uz Vidzemes Augstskolas (ViA) rektora amatu tika saņemti trīs pieteikumi, no kuriem augstskolas padome tālāk uz vēlēšanām Satversmes sapulces sēdē virzīja divus kandidātus. 2022. gada 22. jūnijā norisinājās rektora vēlēšanas, kurās pietiekamu saņemto balsu pārsvaru neieguva neviens kandidāts, tāpēc Vidzemes Augstskolas padome rīko atkārtotu starptautisko konkursu rektora amatam, kurā ir iespējams pieteikt savu kandidatūru līdz 31. augustam. 

Kā norāda ViA Padomes priekšsēdētājs Dr.rer.pol. Arnis Sauka: “Priecāšos, ja nākamo augstskolas rektoru ievēlēsim enerģisku, motivētu cilvēku, kurš spēj novērtēt jau paveikto Vidzemes Augstskolā un spēj vadīt augstskolu, lai sasniegtu jaunas virsotnes gan studentu piesaistē un studiju kvalitātes uzlabošanā gan zinātnē, inovācijās, gan finansējuma piesaistē, gan sadarbībā ar politikas veidotājiem, uzņēmējiem un sabiedrību kopumā, Valmierā, Latvijā un starptautiskā mērogā. Šis ir atklāts konkurss, tādēļ aicinu pieteikties ikvienu, kurš atbilst šīm īpašībām”.

Vidzemes Augstskola ir 1996. gadā dibināta valsts augstskola, kas piedāvā 17 studiju programmas Sabiedrības zinātņu un Inženierzinātņu fakultātēs. Vidzemes Augstskolā ir 6 studiju virzieni — Biznesa vadība, Informācijas tehnoloģijas, Komunikācija, mediji un pārvaldība, Mehatronika, Tūrisms un atpūta un Būvniecība.

Ar rektora amata vakanci iespējams iepazīties šeit

Informāciju sagatavoja:

Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste

Linda Broka

Tālr: 26182244

E-pasts: