Tev ir ideja? VNF palīdzēs aizpildīt pieteikumu projektu konkursam

VNF projektu konkurss

Septembra sākumā izsludinātajam Valmieras novada fonda (VNF) ikgadējam projektu konkursam “Sev, tev, novadam” (STN) var pieteikt idejas līdz 10.novembrim! Tāpat jūlija vidū tika izsludināts ideju konkurss mazākumtautību (MT) iedzīvotājiem Vidzemē. Pieteikšanās vēl atvērta.

Lai sniegtu padomus idejas pieteikuma sagatavošanai un informētu par citām šī brīža atbalsta programmām, VNF organizē tiešsaistes semināru 12.oktobrī plkst. 12:00 Zoom platformā. Lai pieteiktu dalību un saņemtu pieslēgšanās saiti, rakstiet uz .

Atgādinām, ka šogad pieejami 6000 EUR iedzīvotāju iniciatīvu atbalstam un konkursā “Sev, tev, novadam” mēs sagaidām idejas, kuras ir:

  • vērstas uz sabiedrisko labumu;
  • rada jaunas iespējas vai risina aktuālu problēmu;
  • veicina iedzīvotāju līdzdalību un līdzatbildību.

Visu projektu konkursu iesniegtajām idejām nevar būt peļņas gūšanas nolūks. Projektu idejas joprojām var pieteikt gan biedrības un nodibinājumi, gan privātpersonas, kas vēlas savas ieceres īstenot Valmieras novadā un Vidzemē.

Vairāk informācijas par konkursa “Sev, tev, novadam” nosacījumiem un pieteikuma anketu, veidlapu MT izsludinātajam konkursam, var atrast VNF mājaslapā www.vnf.lv. Par jautājumiem droši sazinieties, rakstot uz e-pastu vai zvanot pa tālruni 26399772 (STN – Patricija Siliņa) vai 20009979 (MT – Undīne Blumberga-Šakuna)

Seminārā viesosies arī pārstāve no Interreg Igaunijas-Latvijas programmas un informēs par šobrīd izsludināto projektu konkursu un iespējām tajā piedalīties.

Jāatgādina, ka Valmieras novada fonds atbalsta vietējo iedzīvotāju iniciatīvas dzīves uzlabošanai Valmierā un apkaimē, ziedotājiem piedāvājot mērķtiecīgas filantropijas atbalstu.

Papildu informācija: Patricija Siliņa,
Valmieras novada fonds
Tālrunis: 26399772, e-pasts:
http://www.vnf.lv / Facebook.com/ValmierasFonds/